Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület műtét házilag?

Fitymaszűkület műtét házilag?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eldöntöttem hogy megműtöm magam, miszerint belevágok a fitymámba, hogy tágabb legyen. A kérdésem az lenne, hogy mennyi idő lesz kb amíg meggyógyul?
2012. máj. 13. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg jól elvérzel,és elfertőződik, ha otthon próbálkozol vele.
2012. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fitymán keresztül elvérezni... Szerintem nem lehet :D
2012. máj. 13. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te még nem nézted meg a farkadat, hogy mekkora erek vannak benn? Az egész fitymát erek hálózzák be és ha többet vágsz el és nem gyógyul olyan gyorsan? Vagy ha túl híg a véred és lassan kezd el gyógyulni? Ekkora ökörséget még nem hallottam. Arról nem is beszélve mi van ha félre sikerül a dolog és nem csak a fitymád vész kárba? Minél előbb menj el urológushoz.


20/F/Aki túlesett egy fitymaplasztikán és nem csak a szája jár!


Ui: Ha kérdésed van írj segítek!

2012. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem olyan 13,5-78 óra alatt!


Hajrá. menni fog.


Hogy gondolod? hosszában, vagy keresztben?


Fertőtlenítőt ne használj. Nagyon csípne. A fitymád alól kikapart szmegmát pedig ha meg tudod menteni, mindenképpen süsd meg magadnak! :)


IDIÓTA

2012. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gábor222 válasza:
5%

Nem kéne mindenkinek ez miatt lehurrognia,szerintem.

Volt már itt olyan srác,aki megműtötte magának és minden rendben volt!!!!

2012. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Én is olvastam itt a GyK-n több olyan topikot, amelyben egy hozzászóló részletesen leírta, hogyan műtötte meg a saját fitymaszűkületét ill. a rövid fékét. Az egyik ilyennel >>privin xtül kapcsolatba is kerültem, ő pedig mindent elmondott arról, hogyan oldotta meg a saját rövid fékét tényekkel alátámasztva. Megmondom őszintén, a fékműtéthez képest sokkal 1xűbbnek tűnik az ő megoldása, mert sem a makk, sem a fityma nincs megsértve, a beavatkozás kizárólag a fékre terjed ki, a pénisz másik két fő részét nem érinti.


Ettől függetlenül rákerestem jónéhány topikon át a körülmetélések (KM-ek) és további fitymaműtétek halálozási arányára, és nem meglepő módon rengeteg cikket találtam róla. Statisztikákat is kerestem, a halálozási arány évente 100-300 csecsemő ill. gyermek, ennek egy része vmilyen vallásba történő beavatási szertartást követő, a többi egyéb okból törénő KM-ek következményeképpen kialakuló szövődményekbe halt bele, javarészt herpeszátvitel és egyéb, spontán fellépő vérzés, fertőzés, duzzanat, gyulladás, gennyedzés következtében.



Természetesen a te testedről van szó, és azt csinálsz, amit akarsz. De...

_ Tegyük fel, megremeg a kezed, (mert meg fog, arra mérget ve7sz), és valóban felsértesz egy fontos eret. Akkor mit csinálsz majd? Erre is fel vagy készülve?

_ Ha pl. egy fék alatt futó, alig pár mm-es kapilláris erecske elég ijesztő, bőséges vérzést okoz, akkor mit gondolsz? Egy nagyobbacska erecske hogyan vérzik majd?

_ Kellően erősnek érzed magad ahhoz, hogy ne ijedj meg, ha BÁRMI történni fog? (Sokkot is, kap6sz, elájulsz, elvérzel, oszt... "Da pacem, Domine!" :-o)

_ Kellően erősnek érzed magad arra, hogy a lent fellépő óriási fájdalmat elviseld, amíg "megműtöd" magad? (Idegeket is felsértesz!) :-o

_ Érzésteleníteni mivel fogsz?


_ Milyen beavatkozást tervezel elvégezni magadon?

_ Mikor és hogyan tervezed a beavatkozást elvégezni?

_ Hány éves vagy?


_ Miért nem mész inkább urológushoz, ha zavar a problémád? Miért TE akarod megműteni magad?

_ Milyen problémád van (kissé egyértelműbben)? //Fitymaszűkület? Rövid fék?//



Mielőtt bármit is csinálnál, azért tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket, ill. válaszolj rájuk, akár itt, akár >>priviben!


Üdv: EE

2012. máj. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csináld csak, minden rendben lesz, és sokkal jobban jársz így, mivel ha orvosnál te jobban fel vagy készülve a következőkre:


- steril körülmények biztosítása

- fájdalomcsillapítás

- esetleges komplikációk kezelése

- és ki ne hagyjuk a hozzáértésed

2012. máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!