Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az, hogy pl:a...

Főzős Laci kérdése:

Miért van az, hogy pl:a prosztata betegségeket az idős (60-80 köz. ) bácsik inkább letagadják, és belehalnak, de nem mennek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Közvetlen családomban is van egy ilyen példa,és még büszke is rá az illető,hogy nem "jár orvoshoz"!
2012. máj. 16. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert szégyellik bevallani, hogy probléma van a potenciájukkal, és a pisilésükkel. A nemi szervek problémája mindig tabu kérdés.
2012. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb orvos fiatalabb, mint ők. Nekik egy ilyen kis nyikhaj ne mondja meg hogy éljenek, mit egyenek stb.

A saját szüleim se fogadják el az én véleményemet gyógyítás terén pedig szakképzett vagyok.

Jó esetben csak rám hagyják.

2012. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Lehet, te sem akarnál már 60-80 évesen élni (egy ilyen világban meg pláne nem).


A test is elfárad ám, nem csaka lélek.


Sokszor gondolkodtam már, hogy bizonyos kor után miért szeretnek emberek a temetőkbe járkálni, miért ez nekik a hétvégi program...


Szerintem oda vágynak, csak ez nem biztos, hogy tudatos...

2012. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!