Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szeretek hogy lenne a legjobb?

Szeretek hogy lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Gynecomastiám van. Már tavaly előtt mondta az orvos hogy az. Akkor még elhízott voltam, és azt mondták hogy valszeg elfog múlni. De azóta már lefogytam, sőt izmos lettem, de ez nem múlt el. Elszeretném végeztetni a műtétet, de ahhoz be kell töltenem a 18-at. Az a helyzet hogy én pont szeptember első napjaiban töltöm be a 18-at, és akkor most kimaradnék a suliból emiatt. Ez most új suli ahová megyek, és milyen lenne már úgy kezdeni hogy az első napokban nem vagyok ott, mert műtétem lesz... pedig nagyon szeretném elvégeztetni ezt a műtétet, ez zavar nagyon, és szeretnék túl lenni rajta. :S Úgy hogy nem tudom mi tévő legyek. :S
2012. máj. 17. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Told ki a műtétet az őszi, vagy a téli szünetig.
2012. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem szeretek, hanem Szerintetek akart lenni... :D
2012. máj. 17. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!