Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület?

Ez fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

A képen a bekeretezett bőrt már nem bírom lejjebb húzni


[link]


14/f


2012. máj. 19. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább rövid fitymaféknek tűnik.
2012. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NEM, szép fitymád van örülj neki!
2012. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Hali!


˙

Egyetértek az elsővel, ez eddig sztem is rövid fitymafék, ha gondot okoz a hátrafeszítés.

_ Nem húzza le az eleje önmagát saját maga alá azon picike húrocska által, ami ott elől van?

_ Nem vhogy így néz ki mint itt ezeken?

>> [link]

>> [link]

>> [link]


Ha igen, semmi gond. Meg kell vizsgálni, mennyire feszül túl, mennyire zavar be az önkielégítésbe, ill. később majd olyan 16-17-18 éves korodtól, amikoris már majd szexuális életet is élsz... (korábban inkább ne) ...a szeretkezésbe vagy a szexbe, s okoz-e majd fájdalmat majd alatta!?


˙

Nem vagyok híve az elsietett beavatkozásoknak, egyelőre azt javaslom várjunk ki, s csak, ha már majd bizonyossá válik, hogy gondot okoz, esetleg fájdalmat is, akkor kell ezt orvosolni, amelyre több mód is van, ezekről éppen az imént írtam részletesebben is az alábbi topikban:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


(Bár teszem azt hozzá, ebből a képből nem derül ki, hogy néz ki a féked a fitymád hátrafeszített helyzetében!?)


Üdv: EE

2012. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

>...

Íme még egy hasznos topik, hogy jobban képbekerülj a fitymafék-szakadásról. :-)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

2012. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!