Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen létezhet?

Ilyen létezhet?

Figyelt kérdés
Elsősorban elmondanám, hogy egy meleg/bi srác vagyok, nem valami férfias. Most van egy barátom aki férfiasabb nálam és mióta együtt vagyunk, jobban szőrösödöm. Előtte egyáltalán nem volt jellemző, meg már elvileg azon a koron túl is vagyok. Olyan lehetséges, hogy pl a nyál tartalmaz tesztoszteront és ezáltal ad át nekem? Vagy az olyan minimális mennyiség, hogy ilyen nem történhet?

2012. máj. 21. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tartalmz mert akor miden no szorosodne xd
2012. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, nincs ilyen
2012. máj. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Arra tudok esetleg gondolni, hogy azáltal, h. a barátoddal elkezdtetek szexuális életet élni, jobban beindult benned a hormonális tevékenység benned, esetleg emiatt. De a nyálátvitel miatt kizártnak tartom ezt, amit írsz.


"meg már elvileg azon a koron túl is vagyok."

_ Ez alatt a serdülőkort érted? (a nevén szólítva, értelmetlen rébuszozás helyett...)

_ Hány éves vagy te most?


Üdv: EE

2012. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a párkapcsolatodtól függetlenül is bekövetkezhetett hormonális változás. Időnként nekem is változik kicsit. Nálam pl. olyasmi is befolyásolja, hogy pl. vezető pozícióba kerültem a munkahelyemen és sokkal dominánsabb lett a viselkedésem, és egy idő után észrevettem, hogy már nem csak próbálok úgy viselkedni, hanem magától jön és sokkal szőrösebb is lettem stb.

Beszéltem erről az orvossal azt mondta lehetséges az ilyesmi, a lelkiállapotunk hosszabb távon képes befolyásolni az ilyesmit, általában csak ilyen kis mértékben, így ez nem baj.


A nyállal kapcsolatos ötletet kizártnak tartom, sőt, egyéb testnedvekkel való átadást is. :))


Ha gondolod menj el orvoshoz és egy vérképből néznek hormonszinteket.

2012. máj. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

"Kár, hogy agyat nem kaphatsz nyállal, seggturkász barátom."

Kár, hogy te pedig SEMMIVEL sem kaphatsz érzelmi (vagy bármilyen másmilyen) intelligenciát, empátiát.

Viszont valaki egyszer még pofán verhet...

2012. máj. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!