Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Seborrhoeás dermatitis betegsé...

Seborrhoeás dermatitis betegségem van. Van erre valami gyógymód?

Figyelt kérdés
Hajas fejbőrömön, fülem mögött homlokomon van. Volt a köldökömön is, de azt a Diprosalic 2-3 napon belül elmulasztotta. Voltam már vele SZTK-ban és magán dokinál is, de valahogy nem akar elmúlni, sőt enyhülés sem látszik :( Az SZTK-ban felírták a Diprosilac oldatot, az valamit használt, de nem múlt el tőle teljesen. A magándoki felírt valami kutyvaklékot, mert azt mondta a Diprosalic nagyon erős. Mondhatom ez még úgy sem enyhítette a panaszokat. Felírta a Nizoral sampont, az meg semmit nem használt. Zsíros hajam, ezért most a WU2 sampont használom. Valakinek valami ötlete, esetleg tapasztalata van?
2009. jún. 29. 11:08
 1/4 A kérdező kommentje:
26/F voltam
2009. jún. 29. 11:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem baj bemásolok ide egy egy ilyen betegséggal foglalkozó forumról való hozzászólást.

Sziasztok.



Hasonló problémával küzdöttem mint az előttem szólok. Seborreás bőrgyulladásom volt. Elsősorban a hajas fejbőr határát érintette, valamint a szemöldök, orr és fül mellett volt nagyon csúnya piros, hámló és kisebesedő.


Hosszú kísérletezés után (szteroid tartalmú szereket is használtam, melyek csak ideiglenes javulást hoztak és elvékonyították a bőrömet) végre megtaláltam a megoldást mellyel teljesen tünetmentessé váltam.


Egy fitoterapeutához fordultam aki összeállított számomra két teakeveréket. Az egyiket külsőleg, a másikat belsőleg kell használni. Már az első használat után jelentős javulást tapasztaltam. Minden fajta mellékhatás nélkül, természetes anyagok felhasználásával, rendszeres használattal tünetmentessé váltam. Személyre szabottan állítja össze a teakeveréket. Ha valakit érdekel a telefonszáma: 30/424-6356.



És itt a link

[link]

2009. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
meghalsz gec iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
2010. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18:19 remélem te is ,nyomorult :-)


Baromi rég tetted fel a kérdést,de engem érdekelne hogy alakult a sorsod.

2012. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!