Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elköttetés? Milyen orvoshoz...

Elköttetés? Milyen orvoshoz kell fordulnom, ha el akarom magamat köttetni?

Figyelt kérdés

Mit kell róla tudni?


20/F



2012. máj. 25. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Urológushoz. De nem hiszem, hogy ilyen idősen csak úgy elkötnek. Nőknél legalábbis tuti életkorhoz meg gyerekszámhoz kötött...
2012. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az nem gond, biztos találok olyan orvost aki megcsinálja feketén.
2012. máj. 25. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdemben nem tudok a kérdésedre válaszolni, de ebben a korban szerintem még nem végeznek ilyen műtétet. Nőknél is feltétel a betöltött 35. év. Nem hinném, hogy férfiknál másképp lenne. Ugye ez egy olyan műtét, ami után az eredeti állapot nem állítható vissza, tehát végleges. Fiatal vagy még szerintem ahhoz, hogy az egész további életedet befolyásoló döntést hozz ilyen téren. Legjobbakat neked.
2012. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy urológiai műtét. Nem nagy dolog. Elkötik az ondóvezetéket és annyi. 1-2 öltéses vágás, 2 helyen.
2012. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

26 év alatt nem végeznek vasectomiát.

[link]

2012. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem értem miért van ez feltételekhez kötve? És ha valaki nem akar gyereket az miért baj?
2012. máj. 25. 17:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha valaki nem szeretne gyereket, csak általában az ember ezt 20 évesen nem tudhatja biztosan. Most nem szeretnél-ez nem jelenti azt, hogy nem akarsz majd 10 év múlva. Nagyot változhat a világ..
2012. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és nem csak hogy gyereked nem lesz, de orgazmusod sem nagyon. Egyébként ha dobott a csajod, és ez egy ilyen önsajnálati dolog, akkor felejtsd el. 1 év múlva semmit nem jelent a csak, te meg tönkrecseszted az életed. és ha szerelmes leszel megint, és a lány családot akar?
2012. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz gyereket, akkor húzz rá gumit! Az elköttetés quasi öncsonkítás. Butaság!
2012. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Egy 20 éves srác el akarja köttetni az ondóvezetékeit?!


Már ne haragudj, de 17 éves vagyok és az egyik kedvenc dolgom az ejakuláció!


De ha te ezt akarod, akkor hajrá... csak akkor menj a spermabankba és tegyél félre 1 kémcső spermát, hátha meggondolod magad és szeretnél gyereket.

2012. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!