Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan szedhetnék fel pár kilót?

Rapp Elek kérdése:

Hogyan szedhetnék fel pár kilót?

Figyelt kérdés
sziasztok 19éves vagyok és hízni szeretnék 8-10kilót kb hogy átlagosan nézzek ki..de sajnos valahogy ez nem jön össze hiába eszem rendesen..nem tudom mi lehet a probléma ezzel kapcsolatosan ha tudtok segítsetek már nekem legyetek szívesek, saját tapasztalataitokkal is segíthettek engem..előre is köszönöm nektek
2012. máj. 27. 19:43
 1/5 Jubilee ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akiknek annyira gyors az anyagcseréjük, hogy nem híznak. A férjem is ilyen. Próbálj meg magas szénhidráttartalmú ételeket enni, de ennek ellenére sem biztos, hogy szedsz majd magadra!
2012. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam sehogy sem,aztán rájöttem a titokra!

Reggeli,reggeli,reggeli a legfontosabb!

Reggel ne cigizz,ne kávézz ha esetleg szoktál!

Helyette reggeliz kiadósan!

Aztán tízórai valamit,lehet egy csoki is...ebéd,rendesen meleget,bármi is az,egyél hozzá mindig 2 szelet kenyeret!!

vacsi előtt nasi...csoki banán bármi....igyál mindenhez colát vagy valami cukros üdítőt....és a vacsi,én ettől kezdtem igazán hízni...2-3 szelet bundáskenyér tetejére valami sonka párizsi kecsap-majonéz!!!

Ha ezt csinálod 3 hónapon belül hízni fogsz..eszeges!!!

2012. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jubilee ***** válasza:
Nálunk egész nap eszik a férjem. Reggelit is sokat, tízórai, ebéd (meleg), uzsonna, vacsora. Képes este 10-kor is enni. Zsíros kenyér, kenyér kenyérrel, csupa olyan dolgot, ami állítólag hízlal, még sem hízik egy dekát sem.
2012. máj. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszíí széépen a válaszokat mind hasznosnak hangzik megpróbálom ezeket..amúgy az nem lehetséges hogy vitaminhiányom van?mert az valahogy nincs benne az étrendemben..illetve hetente 1x járok a wc-re kb.. :/

reggel csak kávézom nem dohányzom már

2012. máj. 28. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:

második vagyok!!!

Ha a kávé miatt nincs étvágyad,és nem eszel reggelit,az baj!!!

Vitamin!!!!Szedj béres cseppet attól hízhatsz!

A gyógyszert étkezés közben, legalább fél deciliter folyadékban (Pl. víz, gyümölcslé, szörp, tea) ajánlott bevenni. A készítménnyel együtt minden alkalommal 50 mg C-vitamint (Pl. 1 tabletta Béres C-vitamin) is be kell venni.

2012. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!