Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Serdülőkor miatt pénisz...

Serdülőkor miatt pénisz fájdalom? Többi lent

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már fél éve fájdalmat érzek belül a péniszemben a fitymafék és alatta környékén. 3 éve is voltam már így, akkor elmúlt 2-3 hét alatt... csak a serdülés miatt fáj és most nő és most változik a legtöbbet a péniszem? kérlek segítsetek mert már nagyon idegesít:(
2012. máj. 29. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, lehet semmi, de lehet elváltozás, krónikus kiújuló gyulladás...sok egyéb.
2012. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
4szer voltunk orvosnál, aztmondták hogy semmi betegségnek nyoma nincs.
2012. máj. 29. 14:25
 3/4 A kérdező kommentje:
vagyis hogy betegségnek semmi nyoma. amugy régen phlogosam kenőcsöt irtak rá és attól elmúlt, most is azzal kenegetem de csak akkor nem fáj csak egy nagyon kicsit ha be van kenve. ha azon gondolkodom hogy miért fáj akkor elkezd fájni (a stressztől...) most hogyha kenegetem phlogosammal és az csillapítja a fájdalmat, akkor egyszer csak elfogom felejteni hogy nekem ilyen bajom van és elmúlik? :D de szeretném...
2012. máj. 29. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha orvos nem talált semmit lehet akkor egészséges vagy testileg és a pubertáskortól,a serdüléstől fájhat,akár lelki eredetű is lehet,hisz sokat agyalsz rajta
2012. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!