Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez átmeneti fitymaszűkület?

Ez átmeneti fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és amikor erekcióm van a fitymámat nem tudom hátrahúzni csak úgy kb a 3/4-ig. Hallottam már,hogy ez kamaszkorban sokszor előfordul,és csak átmeneti. Ez helyre fog jönni ? "lógó" állapotában semmi baj nincs vele.
2012. jún. 1. 13:52
 1/7 A kérdező kommentje:
és nem a fitymafékkel van a baj.
2012. jún. 1. 13:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól félek, hogy olyan, hogy átmeneti, nincs. A probléma akkor átmeneti, ha meg tudod oldani. Szappanos vízben próbáld meg teljesen hátrahúzni lógó és merev állapotban egyaránt. A bőr nyúlik, illetve kitágul, csak óvatosan és fokozatosan csináld, ne erőltetve.
2012. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel, szerintem sincs átmeneti fitymaszűkület. Azonban ha segítség kell, itt a fórumon találsz olyasvalakit, akihez nyugodtan fordulhatsz bizalommal, sokaknak segített már. Itt megtalálod:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2012. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "átmeneti". Vagy szűk, vagy nem szűk. Ha szűk, akkor viszont kezelni kell, magától nem múlik el és sajnos a tornáztatás sem segít!
2012. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A "tornáztatás" segít, nekem is segített. De biztos egy lány jobban tudja...pfff


30F

2012. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
közben rájöttem,hogy lehet,hogy mégis csak a fitymafék rövid. Az is nyúljtható ezzel a tornáztatással ?
2012. jún. 5. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, az sajnos nem nyúlik.

Vagy vagdostasd be, hogy meghosszabbodjon, vagy vágasd át!

2012. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!