Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés utáni gyógyulás...

Körülmetélés utáni gyógyulás során milyen problémák jelentkezhetnek?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam itt a GY.I.K.-on erről a témáról mivel nekem most volt aktuális. Sokan írják hogy kiszárad, érzéketlen ronda, használhatatlan..., és sokan le akarják beszélni az embereket erről a sebészeti beavatkozásról. Nos, nekem hosszútávú tapasztalatom nincs, mivel nagyon az elején vagyok a gyógyulási időnek. Fitymmaszűkület, rövid fék, és fitymatúltengés miatt teljes körülmetélést csináltak nekem. Az oldalon olvasott tapasztalati leírásokkal ellentétben, én a műtétből nem éreztem semmit, maga a műtét nagyon jó hangulatban zajlott, végig poénkodtak, beszélgettek az orvosok (szám szerint kettő), és a két asszisztens nő is, egymással, és ugyan úgy velem, pedig nem magánklinikán voltam, hanem rendes kórházban.(!) A műtét után fél órával még megvizsgált a doki, mindent rendben talált mehettem haza. Aznap este kamillás mosás, kötést leszedtem, bekentem az általa felírt krémmel, semmi duzzanat, véraláfutás, vagy folt nem volt rajta. Másnapra kicsit bedagadt, de nem volt foltos, ne irritálja a makkot az alsónadrág csak a varratok piszkosul szúrnak akármit csinálok. A hajnali merevedés egy rémálom, de gyorsan kimegyek brunyálni és elmúlik. Így az ötödik napon kamillás áztatás, kenegetés, szerintem szépen gyógyul. Az egyik varrat már kezd meglazulni talán ki is esik. Szóval a hosszú leírás után kérdezném hogy ez másoknak hogyan zajlott? Mik voltak a pozitív, és negatív tapasztalatok? Én eddig nem bántam meg a dolgot, habár a rendeltetésszerű használat még várat magára, remélem azzal sem lesz gond. Bocsánat a hosszú szövegért, és a helyesirási hibákért. Várom a válaszokat, hozzászólásokat, történeteket.

2012. jún. 6. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is jól gyógyult, nincs negatív tapasztalatom.
2012. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen ugyanezek a problémáim,de még nem szántam rá magam a műtétre, pedig kellene... A spontán éjszakai merevedés ellen nem adnak valamit? Mert az tényleg kellemetlen lehet az elején.
2012. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az idő minden sebet begyógyít. Rendben vagy már, kérdező ?
2012. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem evekkel a mutet utan vannak probelmak a hasznalattal. A teljes korulmeteles nekem nem jott be, mondjuk ugy. Nem ajanlom.
2014. máj. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!