Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tömegnövelő szerekneknek van...

Tömegnövelő szerekneknek van valami hatása a péniszre? (pl. : összemegy, stb)

Figyelt kérdés

2012. jún. 6. 15:57
 1/7 dirtboy ***** válasza:

mégis mitől lenne,a fehérje vagy a szénhidrát vagy még is mit?

nem ártana ha mielőtt elkezdesz kondizni meg tömegnövelőt vásárolni tisztába lennél a dolgokkal és nem úgy csinálnád hogy azt sem tudod mi van.

2012. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2012. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy le is fog esni meg volt akinek a homlokán nőtt ki egy másik tőle.
2012. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a leesés dolgot én is megerősítem!

...szóval nem tudom...én nem szedném a helyedben...

Meg ezek a szerek amúgy is csak felfújnak. Amúgy van itt nálunk a faluban, a Jóóóska, hát, van az is akkora darab, mint a Tóth Dani (sőt, lehet, hogy nagyobb is)! Bár, ő azt mondta, nem edz, csak melózik, meg reggelire bevág egy fél disznót....



:XD (FACEPALM) :XD

2012. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek nem viccesek, inkább szánalmasak :) De hát megkérdezem,mielőtt szedném, nem akkor szeretném már bánni a dolgot amikor baj van...
2012. jún. 6. 16:19
 6/7 anonim válasza:
De most mondjuk hogy ne szedd mert károsak. Mondtuk hogy mi bajod lehet tőle. Meg ah lenni annyi eszed hogy beírod google-be, hogy tömegnövelő és akkor megnézed pontosan hogy mi az és nem teszel fel egy ilyen hülye kérdést valószínűleg normális válaszokat kaptál volna. :D
2012. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. A tömegnövelő táplálèkkiegészítők nem károsak. A szteroidok károsak, de attól sem megy össze csak nem áll fel.
2012. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!