Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Németországban ismeri esetleg...

Dhjfgd kérdése:

Németországban ismeri esetleg valaki, hogy milyen árban vannak a kondis cuccok (tömegnövelő, fehérje, kiegek) meg a kondi bérlet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
fehérje még olcsóbb mint ithol, kondibérleltet 15ezerért ft körül815ezer/hó) volt bár sok helyen 3hónara előre meg kellet venni de az ottani fizetéshez képest semmi,
2012. jún. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi 15ezer/hó :)
2012. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

fehérje még olcsóbb


erre mutatnál német példákat is?

Már mint hogy a fehérje a tömegnövelő olcsóbb mint nálunk.

2012. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen arra én is kíváncsi lennék :P meg ha tömegnövelő is olcsóbb akkor,faja :)akkor a bérlet meg 3hónapra 15ezer ft.Te kinn kondizol,mer akkor gondolom étrendel csinálod,mennyi lovéból jön ki a kajád?
2012. jún. 5. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:

60 euro körül veszem a feherjet(itt helyben Scitecet es Olimp-ot tudok venni, ez ugye közel 2,5 kilos).

Ahol en elek, a kondiberlet ugy müködik mindegyik teremben, hogy szerzödest kell kötnöd. Amelyikben en vagyok ott fel evre, vagy egy evre kötsz szerzödest es kethetente vonjak le a szamladrol, ha fel evre kötöd, akkor valamivel több, mintha egy evre. En felevre kötöttem es igy fizetek ket hetente 26 eurot, plusz volt egy egyszeri regisztracios dij, 50 euro. A masik helyen 26, 52, vagy 104 hetre kötheted a szerzödest, 14,90 (26 hetre), 12,90 (52 hetre) es 9,90 (104 hetre) es 99 euro az egyszeri reg.dij.

En feherjen kivül multivitamint es L-carnitint szedek csak, igy a többiben nem tudok segiteni, de ezekböl itelve szerintem közel azonos aron van, mint otthon.

Remelem tudtam segiteni, egy nemetorszagi kisvarosban elek.

2012. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

60EUR az jelenleg kb. 18.000Ft. Ennyiért veszel Scitec és Olymp proteint. Ebben én nem érzem, hogy olcsóbb lene, mint idehaza.


A haverjaim egy része Angliában dolgozik, van még norvégiában, hollandban is. Mindegyik ha hazaérkezik itt feltankolva megy vissza a proteinekkel.

2012. jún. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En nem mondtam, hogy olcsobb, de en itt elek, nekem olcsobb itt megvenni 60 euroert, mint otthonrol rendelni, olyan gyakran meg nem jarok haza. A vitaminra es carnitinre irtam, hogy nagyjabol ugyanannyi, de ez is arfolyam függö. Az elsö irta azt, hogy olcsobb a feherje itt, mint otthon. En ket konkret peldat tudtam hozni, mert itt ezekhez jutok hozza könnyen, masrol meg nem tudok velemenyt alkotni, mert 60 euroert helyben nekem mindenkepp olcsobb, mintha elmegyek a legközelebbi nagyvarosba 30 euroert, es ott veszek masmilyen feherjet mert ott mondjuk 10 euroval olcsobb. Ha otthon vagyok, akkor en is otthon veszem meg, mert az itteni fizetesemet bevaltva, otthon ft-ban megveve jobban jövök ki ertelemszerüen, raadasul sem a Scitecnek, sem az Olimp-nak nem vagyok elkötelezett hive.

De megis csak konkretabb arakkal tudtam szolgalni, mint az elsö, gondolom viszonyitasi alapnak jo lesz.

2012. jún. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
oké nem neked szólt a hozzászólás.
2012. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kempingbringas válasza:

Helló!


És egy napijegy (ha van olyan) mennyibe kerül?

És szerződés nélkül nem is tudsz menni,mert én nem tervezek kint huzamosabb ideig lenni,de szeretnék addig is edzeni.

2012. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!