Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nincs soha teljes erekcióm?

Miért nincs soha teljes erekcióm?

Figyelt kérdés

Eddig még sosem volt teljes erekcióm, mindig csak úgy "félig" állt fel. Ezt úgy értem, hogy pl. fekve 90°-os szöget zár be a péniszem a testemmel. Ülve pedig alig távolodik el a lábaim közül, pár centire csak. Mindenhol azt látom, hogy ülve is, fekve is érinti a pénisz az illető hasát, teljesen merev a hímtagjuk.

Miért lehet az, hogy nálam ez eddig sosem következett be?


18/F


2012. jún. 9. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem mindenkinél van így, én még nem láttam hogy érinti a hasat a pénisz, egyszer se.
2012. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt van ez a wikipediás kép:

[link]

A jobb oldali képhez még csak a közelébe sem ér az erekcióm, leginkább a bal oldalira hajaz...

2012. jún. 9. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem izgulsz fel agyilag eléggé. Az eddigi "élményeid" valszeg csak képi, vagy kézi sarkallásra okozódtak. Várd meg az igazi "élményt", és még így is csak a többedikre lesz olyan, hogy szétveti a gatyádat. Higgy az öregnek!
2012. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a második se érinti a hasat.....de igaza lehet a másodiknak.
2012. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem láttam a tied kedves kérdező, de mégis biztos vagyok benne hogy volt teljes erekciód, láttam már ilyet. Ugyanis a legtöbb hímvessző amikor erekcióba van felfele áll ezért mondják hogy feláll. Vannak fiúk/ férfiak akiknek ha erekciójuk van nem felfele áll hanem előre vagy esetleg lefele bár sokkal gyakoribb ha felfele áll ilyenkor. Ettől még teljes erekciód van csak a te vessződ olyan hogy előre áll ilyenkor. E miatt ne érezd magad kellemetlenül.
2012. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!