Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az emberek miért gondolnak...

Az emberek miért gondolnak olyan baromságokat, hogy valakinek attól, hogy kigyúrja magát kicsi farka lesz?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
a súlyemelők állítólag a térdükön hordják a töküket/bocsi):DDDD
2009. júl. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Ezt a sok hormonbevitel miatt gondolják.

Tapasztalatból mondom, volt egy srác, akinek olyan teste volt, mint egy álom, és amikor elővette, nem volt nagyobb a f***a kb. 7cm-nél álló helyzetben...

2009. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A hormonoktól senkinek sem lesz kisebb farka.

Ha valaki szteroidokat szed, annak a töke megy össze, mert ugye a test azt érzi, hogy nincs szükség rájuk.

Attól, hogy egy jó testű palinak kicsi farka volt, attól még nem emiatt van. Szar testű palinak is lehet kicsi a farka.

2009. júl. 5. 19:26
 4/21 A kérdező kommentje:
Semmi összefüggés nincs a farokméret és a kigyúrtság vagy nem kigyúrtság közt.
2009. júl. 5. 19:26
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a szteroidokra gondoltam. :P
2009. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kicsit el van kavarva. Vannak akik azért gyúrnak mert valami önbizalomhiányuk vagy hasonló komplexük van vagy hát kicsi a farkuk. Azt is szokták mondani hogy csak azoknak kell nagy kocsi akiknek pici a farkuk. Pedig ezek hülyeségek.. de ha nem igaz nálad akkor mit foglalkozol vele?
2009. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nekem nincs gond a méreteimmel, de sajna kigyúrtnak sem vagyok mondható. Sportos vagyok:). Na de szeretem a testépítést és felidegesít, ha ilyen baromságokat mondanak, hogy nézd, hogy ki van gyúrva, de biztos kicsi van neki.

Ez egy óriási baromság. Egy tévhit.

2009. júl. 5. 19:39
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Vannak olyan szerek, amik hosszútávon impotenciát okoznak. Ezeket a sportolók tömik magukba. Ilyen por, olyan por, ilyen tabi, olyan tabi, tömegnövelők stb nem értek hozzá.... Bár ez nem befolyásolja a farokméretet, csak a működését:D
2009. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ilyen por meg olyan por nem fog impotenciát okozni! A táplálékkiegészítőknek nincs ilyen hatásuk. Amihez nem értesz inkább ne szólj bele!

Impotenciát a szteroidok okozzák. Ugye ezek szintetikus úton előállított tesztoszteront tartalmaznak vagyis férfi hormont. Aki ezeket szedi/injekciózza magába, annak leáll a természetes tesztoszteron termelődése. Míg szedi az anyagot, addig dúl benne a tesztoszteron, a libidója is óriási. Viszont mikor abbahagyja, utána egyszerűen már fel se áll neki, hiszen annyi tesztoszteron sincs benne, mint egy csecsemőben. Amíg a természetes tesztoszteron termelődés vissza nem áll, addig nem is lesz normális szerelmi élete. Van, akinek hamarabb, van akinek később áll helyre a rend.

2009. júl. 5. 20:17
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

A farok nem megy össze.

Attól látod kisebbnek, amennyivel az izmok növekednek.

Mikor vézna valaki nagyobbnak látszik a farka, mint miután akkora lesz a teste mint egy bivalyé.

Foghatjuk fel, úgy is, hogy optikai csalódás.

2009. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!