Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kipróbáltam egy pénisz növeszt...

Kipróbáltam egy pénisz növesztő technikát és már az első alkalommal valami el pattanhatott a péniszemben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a technika a jelquing technika ha valaki tudja h ezt hogy csináljam biztonságosan az irhat tippeket. Ez arról szól hogy besikosítom a péniszemet és a vért a makkba juttatom szoros felfelé húzással és tegnap valamit elront hattam mert még a mai napig is egy lencse szemnyi lila vér folt van a bőröm alatt szerintem elpattanhatott egy ér. mit csináljak h ez elmúljon és hogyan fojtathatom ezt a technikát biztonságosan.

2012. jún. 19. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

a helyedben én nem csinálnék semmit a farkammal, tehát nem maszturbálnék, ilyen módszereket meg amúgy sem alkalmaznék. minimum egy pár nap erejéig pihenj.

ha állva 12 centi alatt van, akkor talán még megértem ezt a technikát, amúgy nem. nem számít a méret, inkább az, hogy hogyan használod. nekem 13 körül lehet, a barátnőmmel szex közben 10 alkalomból 9x együtt megyünk el. :)

2012. jún. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Ugy hogy abbahagyod. Ez iszonyat veszélyes játék. Elrontod a vérkeringésed,hallottam olyat aki probálta és hót vörös lila lett neki. Figyelj akármekkora a péniszed,tanuldd meg használni legyen önbizalmad és boldog leszel. Ne folyamodj ilyenhez. Veszélyes játék.
2012. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat ,akkor abbahagyom.
2012. jún. 19. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!