Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon összezuhantam! Már...

Nagyon összezuhantam! Már régóta van egy nagyobb összenyomható csomó a bal herém felett,2 éve kb. Fürdéskor olyan mint ha tiszta eres lenne a bal herém és teljesen megereszkedik. Mostanában a jobb lágyékomba/combomnál is érzek fura fájdalmat?

Figyelt kérdés

Mostanában a csuklóm is fáj ritkán és nem erősen,egyből csontáttétre gondolok. Tegyük hozzá,hogy elég régóta hipochonder vagyok,de most tényleg nagyon beijedtem és

sikerült rászánnom magam az urulógusra,holnap nem rendel,de csütörtökön megyek mindenféleképpen. Nagyon félek a hereráktól. Főleg attól,hogy szüleimet hogy viselné,tudom hogy nagyon belerokkannának. Szerintetek mi lehet ez? egy 20 éves fiú!



2012. jún. 19. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

2 éve ülsz a seggeden és szenvedsz? Ne haragudj, de ehhez csak gratulálni tudok. Ha bajod van, akkor orvoshoz kell menni, nem ülni 2 évig és várni, hogy biztosan olyan stádiumban legyen a dolog, hogy már semmit ne tudjanak vele kezdeni.

Egyébként jó eséllyel szimplán herevisszértágulatod van (varicocele - keress rá neten a képek között)

2012. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a kis csomó a mellékheréd, de hogy megnyugodj, menj orvoshoz.
2012. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 év alatt hererákban már rég meghaltál volna, nem kell aggódni. Azért tudod összenyomni, mert ahogy előttem is írták, herevisszér-tágulatod van. 15 perces műtét, semmi komoly. Hosszú távon meddőséget okozhat.
2012. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudom.hogy felelötlensèg volt eddig várni ,de csütörtökön elmegyek
2012. jún. 19. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
amúgy tényleg lehet a mellékheréd is... de amúgy nekem is fáj ha nyomkodom...
2012. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lehet here visszértágulat is. Kiveszik a beteg eret és kész.Az utódok miatt menj el minél előbb, nehogy nemzőképtelen legyél.
2012. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
meg azt vettem észre,hogy reggel mikor felkelek semmi elváltozást nem érzek rajta teljesen egyforma mind a kettő és fájni se fáj ,de ahogy felállok vagy a nap vége fele igen. Köszönöm a válaszokat és holnap megyek az urulógushoz.
2012. jún. 20. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!