Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen kezelések vannak a...

Milyen kezelések vannak a fitymafék rövidségének megszüntetésére?

Figyelt kérdés
Kiskoromban fitymaszűkületem volt, ami mára sikeresen kinőttem, nem tudom, hogy ez kirívó eset-e, de mégis már merev állapotban is akadály és bármi erőlködés nélkül vissza tudom húzni a fitymámat. A gond ott jelentkezik, hogy rövid a fitymafékem és nem tudom a bőrt teljesen visszahúzni a péniszemen, de ha mégis megpróbálom némileg sikerül, de a makkom végi is elkezd így visszahajlani, ami nem túl jó érzés. Kicsit nehéz elmagyarázni, de ilyen a helyzetem. A konkrét kérdésem az lenne, hogy ebben az esetben is a teljes fitymámat eltávolítják, magyarul körülmetélnek, vagy csak átvágják a féket, és minden marad a régiben csak a bőrt már rendesen hátratudom majd húzni? Nem szeretném ha eltávolítanák a fitymámat.
2009. júl. 7. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:
hacsak a fék miatt vannak a problémáid, akkor átvágják a féket, és ennyi.
2009. júl. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ugyanez van nálam is,bár én teljesen vissza tudom húzni fájdalommentesen,de lehúzza a makkot. az se fáj,csak kicsit idétlenül néz ki. szexben se volt még sose gondom,ezért addig míg nincs probléma,hagyom így
2010. jan. 25. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!