Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy nyár alatt lehet ebből...

Egy nyár alatt lehet ebből kockahas?

Figyelt kérdés

Nos az van,hogy van egy pici pocakom,amiből nem tudom hogyan kéne kockahasat csinálni,utánaolvastam,de akinek sikerült már segítsen légyszíves:D

15/f kép: [link]


2012. jún. 26. 15:51
 1/4 eric_one ***** válasza:

Szerintem fesd fel a hasadra az izmokat árnyalattal, nagyon menő leszel :-D


Komolyra fordítva a szót, nem ajánlom neked, egy átlag sovány embernek 4-5% a testzsírjának aránya, egy kockahasú testépítő mikor formában van 1-2% ez a szám, ez alatt már életveszélyes is. Minden zsírt el kell égetni, és a vízháztartást is minimumra kell vinni. Tehát amit Te a fotókon látsz azt megelőzi hogy hosszú kemény munka és speciális étkezés. Ezután már ők sem úgy néznek ki. De csinálj sok hasizom fejlesztő gyakorlatot, de ésszerűen, mellette mozogj sokat (futás,stb) és vigyél be kevesebb szénhidrátot. Úgy is itt a nyári szünet, legalább hasznos lesz neked!

2012. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem köszi a választ...ááá annyira nem akarok belemenni,csak hogy a kockák látszódjanak...csomó haveromnak is olyan és semmi ilyesmiről nem hallottam még^^ na de mivel lusta vagyok :D ezért csak itthoni edzéseket csinálok heti 3x [link] szoktam végig csinálni meg szobabicikli ..étrend mostantól figyelek :D
2012. jún. 26. 20:52
 3/4 eric_one ***** válasza:
Tudod vannak különböző testalkat típusok, és genetikailag is különböznek. Mert van akinek lassabb az anyagcseréje és a szervezete raktározóbb ezáltal. Vagyis több zsír található rajta, a zsír pedig elfedi az izmot és nem lesz látható. Van akinek meg gyors az anyagcseréje és eléget mindent, ezért lehet hogy az illető úgy néz ki mint egy csontváz de kétszer annyit eszik mint egy pufibb társa. A haverod akinek kockás a hasa, és nem sportol, akkor valószínűleg az utóbbi nagyon sovány alkatú emberke lehet.
2012. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem! egy alapból genetikailag vékony férfinak 1 hónap alatt kockás a hasa , de neked látszik hogy van zsír rajta nem is kevés szerintem neked 1 évet kéne edzeni mire csak a zsír lemegy, elöszőr kardio edzéseket csinálj.
2013. okt. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!