Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi kockahasért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi kockahasért?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki nagyon tetszik. Télen egy táborba ismerkedtem meg vele, és nyáron a városunkba jönnek nyaralni. Valószínűleg hogy a strandon fogunk a legtöbbet találkozni és bár van barátja, mégis szeretnék majd vele egy randit, úgyhogy most hasra gyúrok, mert ugye az az egyik legfontosabb a strandon. Szóval ha jól nézek ki, és jó fejnek tűnök, akkor lenne esélyem szerintetek? Azt tudom hogy elsőre bejöttem neki(ő mondta), csak ugye akkor már neki volt barátja, és első találkozásnál nem akart többet.

Tehát akkor másodikra lesz esélyem legalább egy randira? Egy hét alatt összejöhet?



2012. máj. 14. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt szeretnél kockahasat? Esélytelen, ahhoz nem csak edzés, hanem diéta is kell.
2012. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem! Már most gyúrok és csak júliusba jönnek, hanem a randi, egy hét alatt összejöhet úgy hogy ne tűnjek nagyon rányomulósnak.
2012. máj. 14. 22:50
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék egy viszonyítási alap. A srácnak elég jó a genetikával is rendelkezik neki kicsivel több mint 1 év alatt sikerült. Lehet neked jobb a genetikád és sikerül 1 hét alatt. próba cseresznye én drukkolok.

2012. máj. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagy kérdés milyen a genetikád, meg hogy eddig mennyire voltál edzésben.


Szerintem 3-4 hónap alatt sikerülhet, napi intenzív edzéssel. De itt arról kell beszélni, hogy neked körülbelül napi 250 felülést kell megcsinálnod, ami természetesen az első edzéseken nem fog sikerülni sőt izomlázad is lesz.


Az meg rajta múlik, hogy őt mennyire fogja meg ez a dolog, de mindenképp szeretik a lányok a kocka hasat. :)


Egy kocka hasú 20 éves srác ;)

2012. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
A lányok sajnos nem így működnek :D tudom te meglátsz két jo dudát és a csaj lábai előtt heversz. nos náluk a kockahas nem vált ki ilyen hatást. ellenben ha megjelensz egy sportkocsival, két kilós aranyfuxxal a nyakadban már inkább:)
2012. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti kommentelő: tíz évig úsztam, és edzésben is vagyok, úgyhogy elsőre ment a napi 250, de azért köszi!!!
2012. máj. 15. 14:50
 7/10 anonim ***** válasza:
So hardcore :P
2012. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a kocka hasal nem sokra mész
2012. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
# 4/8: Mutatsz képet? ;) :)
2012. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült valamelyik?
2019. aug. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!