Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szexszomnia ilyen fiatalon...

A szexszomnia ilyen fiatalon is kialakulhat?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és mostanában minden reggel arra kelek, hogy nedves alattam a lepedőm.

Tudom, hogy ez ilyen korban még normális is lenne, a nedves álmok miatt, de ma reggel apám ébresztett és azt mondta, hogy hát az ágyat dugtam. :S

A szexszomniáról egyébként neten olvastam a webbeteg című honalapon. A googlben találtam arra a keresési kulcsszóra hogy "szexszomnia".

Leírtak mindent csak azt nem, hogy ezt átélhetem e egyedül is meg ilyen fiatalon is.


2009. júl. 9. 08:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szoktam csinálni, csak nem naponta. Inkább úgy kb. hetente kétszer-háromszor.

Nem fogok antidepresszáns-t szedni. Kösz hogy ezt elmondtad, de én nem szeretném naponta kiverni. Más megoldás nincs?

2009. júl. 11. 21:08
 12/12 anonim ***** válasza:
A szexomnia teljesen más. Mindenkinek vannak nedves álmai, a kettőnek nincs köze egymáshoz. A hitetlenek kedvéért pedig.... nagyon is létező jelenség.
2021. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!