Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A borotválkozás erősíti a...

A borotválkozás erősíti a szőrzetet, vagy ez csak egy tévhit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
sajnos nem tévhit :(
2012. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem erősödik tőle.


Te viszont erősebbnek látod.

[link]

2012. júl. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért nehogy már ne erősődjön tőle. A combomat nem borotválom, mert ott szőke a szőr, a lábam alsó felét meg igen, amikor lusta vagyok borotválkozni, teljesen látható a különbség. A bikinivonalnál is!
2012. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azért mert a piheszőreidet levágod, akkor helyettük rendes szőr nő

egyébként meg tudósok bebizonyították, hogy nem erősödik a szőr ha levágod

2012. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Butaság! Nem lesz erősebb tőle, csak erősebbnek érzed. A szőrszál a vége felé elvékonyodik, ha tőből kihúzod, akkor újra kinő, újra vékonyodik. Viszont ha csak levágod, akkor ezt az elvékonyodó, puha részt vágod le, és marad a borosta. Ha hagyod nőni, újra elvékonyodik a vége, semmivel nem lesz sem erősebb, sem sűrűbb a szőrzet.
2012. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Manapság azt mondják,hogy tévhit,de a saját tapasztalataim nem ezt igazolják,vagy is nem egészen.

Én borotválom a mellkasomat.Régebben a vastag szőrszálak között elég sok szőkés pihe jellegű szőr is volt,amik mára eltűntek és jóval sűrűbb lett a szőrzetem.Ebből arra következtetek,hogy a pihés szőr igencsak megerősödött,az viszont tényleg igaz,hogy az amúgy is erős szőr ugyanolyan maradt.

2012. júl. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát, ha még nem olyan erős a szakállam, akkor a borotválkozástól nem lesz erősebb?
2012. júl. 3. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!