Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik asvanyi anyag vagy...

Melyik asvanyi anyag vagy vitamin az ami a fogyast eloidezte? Melyiket nem szedhetem, ill. tudnának-e ajánlani vmi étrendkiegészítőt hízásra, mivel nagyon nehezen tudok hízni, a fogyás pedig tul könnyen megy.

Figyelt kérdés
pár honapja elkezdtem tornazni feherjet ill kreatint szedtem csak sikerult is par kilot hiznom, de 3 napja elkezdtem szedni multi mineral complex-ot(biotech USA) 2 tablettát, ill. mellé omega 3 + fokhagyma kivonat tablettát 1357 mg , Q10 + E vitamint 30mg , multivitamin tabletta (A-Z), es amiota szedem hirtelen sulycsokkenest vettem észre a 3 nap alatt lement az ami 2,5 honap alatt felszedtem. köszönöm előre is. inkább csak hozzáértők válaszait várom

2012. júl. 2. 17:44
 1/4 tetris ***** válasza:

Kedves Alexander! Itt nemigen fordulnak meg szakemberek, csak jóindulatú laikusok. Én is ilyen vagyok.

Elképzelhetetlennek tartom, hogy a vitaminok hatására történjen fogyás. Inkább az lehet, hogy nagyon meleg van, és amiatt a folyadékveszteség is nagyobb. Talán nem is a súlyod esett vissza, csak többet izzadsz.

Pláne, ha még tornázol is. Szerintem szedd csak szépen tovább azokat a vitaminokat. A probléma nem itt lesz. Valamiért nagyon gyors az anyagcseréd. Ha tényleg nagyon vékony vagy, érdemes lenne kivizsgáltatni magad.

2012. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A vitamin önmagában ilyent nem okoz. Kondizásnál az izomtömeg nő, így nő a testsúly. Viszont a lerakódott zsírt is hasznosítja ha kell, vagyis elégeti, mert plussz energia kellett a kondizás miatt, e miatt csökkenhetett a testsúlyod.

De persze a testsúly is lehet alkati.

Egy ücsörgős, lusta életmódhoz kell sok kalória és akkor lehet hízni -a zsírréteg így rakódik...

2012. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néz meg egy testtömeg index (BMI) kalkulátort, a neten van elég. Olyant keress, ahol nemcsak a nemet, hanem a korodat is be kell írni.Lehet, hogy nem is vagy olyan sovány.
2012. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gondoltam,hogy itt nem orvosok fognak irni, orvos válaszol fórumba is irtam egy orvosnak csak meg nem irt vissza, addig gondoltam megirom ide is a kerdest, koszonom a valaszokat. olvastam, hogy a Q10 is ha tobb van a szervezetben sulycsokkenest idez elo, ill. a omega 3+ fokhagyma is idezheti elo, ezert kerdeztem. a BMI szerint az indexem idealis tartomanyba esik, csupan azzal van a gond,hogy nem 77 kg szeretnek lenni hanem 10-el tobb lehetoleg izomban.
2012. júl. 3. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!