Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami zsírmegkötő,...

Van valami zsírmegkötő, éhségcsökkentő. Vagy vitamin bármi ami kicsit is beindítja vagy meg gyorsítja a fogyást?

Figyelt kérdés
persze sport és diéta mellet

2012. máj. 28. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek nagy átverések. Felesleges ilyesmire költeni,ha szívvel-lélekkel és kitartással csinálod a diétát,akkor menni fog ilyen reklámsz.rok nélkül is!
2012. máj. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2012. máj. 28. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Igyál zöldteát, nekem segített. Szedhetsz esetleg valami savlekötőt pl. Renie -t az is jó, nem leszel olyan éhes. A csodaszerekben ne bízz, szart sem ér egyik sem!!!
2012. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Jaj, Istenem!

Savlekötőt annak kell szedni, akinek sok a sava és fáj a gyomra. Attól, hogy recept nélkül kapható, még nem azt jelenti, hogy marékszám lehet szedni, akár még indokolatlanul is! Minden gyógyszernek vannak mellékhatásai. Az egy dolog, hogy ha beteg vagy, muszáj beszedned, mert a kisebbik rossz. De könyörgöm, ha nem vagy beteg, nem sok a savad, akkor ne mérgezd magad szándékosan, és főleg, ne ajánlgasd másoknak!!!

A savlekötőtől nem leszel kevésbé éhes és lefogyni sem fogsz.


Nagy az Isten állatkertje...

2012. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az emberi szervezet úgy van felépítve, hogy mozgás, és helyes - ez esetben diétás - étrend nélkül súlycsökkenést nem tudsz elérni.


Tény, hogy vannak úgynevezett felszívódást gátló tápkiegek, melyek a bevitt szilárd táplálék esetében próbálják megkötni, a szénhidrátok és a zsírok felszívódását gátolni. De ez is csak akkor működik, ha a diéta meg van, és még is valami nass, finomságról nem akarsz lemondani.


Tehát marad a mozgás, és a diéta.

2012. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

de néha nem tudom betartani a diétát mert éhes vagyok és a hizlaló kajára és telezabálom magam...s

és zöld teából melyik jó?

2012. máj. 29. 00:22
 7/10 Smartguy86 ***** válasza:
57%

Ha nem tudod betartani a diétádat, akkor az a diéta szar. Ez ilyen egyszerű! Sehol egy árva szó nincs arról, hogy egy rendes diétában éhezni kell :D


Javaslom, hogy olvasgass itt:

[link]


A savlekötős válaszolónak meg üzenem, hogy minél előbb hagyja abba annak a szedését és másnak se ajánlgassa - nem véletlenül találták ki, de nem azért, hogy a fogyisok ne legyenek éhesek. Ha nem vagy beteg és úgy szeded, akkor szépen tönkreteheted vele a gyomrodat, ami később megbosszulja magát...


Mellesleg: mi értelme annak, hogy nem vagy éhes? Az éhség a test vészreakciója arra, hogy hiányzik valami. Ha kiiktatod, akkor marhára nem jelez és marhára tönkremész miatta...

2012. máj. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem igaz, hogy nem segítenek! Én nagyevő voltam és nem volt elég a hatalmas akaraterő, néha sírni tudtam volna egy tábla csokiért, de muszáj volt erős legyek mert változtatni akartam. És igenis szedek étvágycsökkentőt ami bevált (!) bárki bármit mondhat én a saját tapasztalatomat tudom. Nekem is azt mondták hülyeség, de gondoltam sokat nem veszítek... És megjegyezném, hogy mára 20 kg-ot sikerült fogynom!!! Ami lehet, hogy nem következik be ha nem kapok "egy kis segítséget"! Mellette persze szigorú diétán és edzésterven éltem/élek.
2012. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Normális diéta mellett NEM.VAGY.ÉHES.

Ha neked éhezéssel + az éhezés elnyomásával sikerült lefogynod és úgymaradnod akkor gratulálok. A sport mondjuk még ebben is nagy segítség. Egyrészt nem mindenkinek ilyen szerencsés a genetikája másrészt ez nem egészséges és csak egy bizonyos szintig működik, jó alakot elérni nem lehet vele. Hatásos étvágycsökkentők valóban vannak, de ez lényegtelen mert ha valaki éhes az már rossz irány.

2012. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Smartguy86 ***** válasza:

"néha sírni tudtam volna egy tábla csokiért"


Hát igen, aki így kezdi, annak nincs könnyű dolga. A cukros szarokkal jól felpumpáltad a sejtjeid inzulinigényét... nem csoda, ha éhezel. De a diéta pont erre megy ki, hogy a sokszori kis étkezésekkel az inzulinszint beálljon egy adott szintre és ne pedig ingadozzon. Az ingadozás miatt vagy éhes!

2012. júl. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!