Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napja műtöttek fitymaszűküle...

3 napja műtöttek fitymaszűkülettel és mostanában egyre többször viszket. Ez normális?

Figyelt kérdés

Bemetszést csináltak, plusz fékátvágást.

Azzal is van gond,hogy nem nagyon merem hátrahúzni a bőrt, hogy a makk szabad legyen mert az első napon hátraszorult és csak másnap reggel tudta visszahúzni az orvos,nagyon szenvedtem egész éjjel és emiatt most nem merem hátrahúzni.Utoljára péntek reggel húzta hátra az orvos és takarította ki,azóta nem volt hátrahúzva.Hétfőn megyek hozzá újra de én addig nem merem hátrahúzni mert nem bírok ki éjszakát ha megint hátraszorul.

De egyébként a teteje viszket, mikor fel van húzva a bőr, tehát nem belül.


2011. dec. 10. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

A viszketés szerintem normális, hiszen gondolj bele, az idegvégződések is próbálnak regenerálódni, és ennek a jele a viszketés, bizsergés.


De nem te vagy az a gyerek, aki beteg lett a körülmetélése előtt, majd nem tudni hányadszorra is elhalasztotta megint a műtétjét, végül nem engedte magát mégsem metélni?

2011. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok az.
2011. dec. 10. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
A többi topikban nem tetted fel kérdéseidet, amit nyitottál?
2011. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem olvastam vegig, de nekem nagyon viszketett a mutet utan
2011. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az mikor volt és milyen műtét #4-es? Írsz egy kicsit bővebben, mit csináltak veled?
2011. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted, kérdező, hogy nem vágattad le az egész bőrt... én nagyon megjártam vele, szerencsés vagy, csak ennyit mondok. Mielőbbi gyógyulást kívánok!!
2011. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!