Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata vizsgálatnál előford...

Prosztata vizsgálatnál előfordulhat merevedés és ejakuláció?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha van a szobában egy kameraman.
2012. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egy vizsgálat alatt nem hiszem
2012. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Természetesen előfordul6, azonban ez nem jellemző ált., hogy elő is fordul. Emiatt én nem aggódnék a helyedben.


Ha meg netán esetleg mégis előfordulna, hát istenem! Nagy dolog,... urológusnál merevedés... TERMÉSZETES DOLOG!

(Ha uis az illető ZAVARban van, akkor tökmindegy mit csinál, az agyi szabályozás nem feltétlenül fog engedelmeskedni az akaratának, meges7 az, hogy bemerevedik, és ellő, bár ahhoz azért idő kell, nem megy 1ről a 2re.)


Én amikor voltam, inkább attól féltem jobban, hogy esetleg megindul a vizelet, annyira élesen éreztem a vizelési ingert, miközben a doki vizsgálta. Nem fájt, ki le7 bírni, csak éppen kellemetlen volt.

˙


Miért, mi történt? Mi miatt kell prosztatavizsgálatra menned, és hány éves vagy?


Üdv: EE

2012. júl. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
hát amennyiben az orvos férfi és neked feláll attól, hogy megfogja... akkor tudod, mi vagy... nekem általában ettől úgy összemegy mintha jéghideg vízben ülnék órákig...
2012. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem fog felállni, esetleg egy erős nyomás fogsz érezni ! a lelkiismeretes orvos igy nyomja ki a prosztatádban lévő váladékot, megvizsgálja, hogy nincs valamilyen fertzés ! Ezek fontos vizsgálatok, ne félj tőle kibirod
2012. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!