Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van folytonos, erős...

Miért van folytonos, erős merevedésem? Magas tesztoszteron?

Figyelt kérdés
Ha pl napi kétszer maszturbálok az semmit nem ér, másnap folyton úgy kell állnom hogy észre ne vegyék. Próbáltam hogy leszokok róla, de kb egy hétig bírom (minnél tovább bírom annál jobb a helyzet) utána folyton ezen jár az eszem, a szex minden formája vonzani kezd, még a legbetegebbek is.

2012. júl. 4. 17:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs azt kifelejtettem hogy 22 éves vagyok, és nagyon agresszív vagyok, bár az utóbbinak nem tudom van e közbe hozzá.
2012. júl. 4. 18:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz magadnak keríteni egy nőt?
2012. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hali!


_ Hogy érted azt hogy "nagyon agresszív vagy"? Miben nyilvánul ez meg?

_ És mióta tart ez az állapot?

_ A szex milyen formái kezdenek téged vonzani? És miket hiszel te "legbetegebbeknek"?


Üdv: EE

2012. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát könnyen elpattan az agyam egyszerű dolgoktól, olyankor szétvernék magam körül mindent legszívesebben, de kontrollálom magam, vagyis igyekszem. Úgy egy éve. Nem véletlenül nem neveztem meg, de írok egy példát, a férfiak nem vonzanak egyáltalán, de ha nem csapom ki egy jó ideig akkor amelyik kicsit lányosan néz ki (pl az emos bzik)elkezdenek izgatni... És ez egy finom példa volt
2012. júl. 4. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
miért baj ha észreveszik, hogy áll a farkad?
2012. júl. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az a baj hogy áll a farka hanem az hogy mikre :|
2012. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szexhiány okozza a problémád! Gondolom szűz vagy még.


Ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést, “Mit tehet egy emberrel a szexhiány?”

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__81..

2012. júl. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes értelmes választ, főleg az utolsónak.
2012. júl. 7. 02:18
 9/9 anonim ***** válasza:
szerezz egy partnert, és ha azok után is meg marad az állapot :) akkor menjél füvet vágni 500ért nyáron, és olyan fáradt leszel hogy nem hogy szexelni, de kiverni se lesz energiád...
2012. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!