Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az alacsony tesztoszteron...

Az alacsony tesztoszteron szint lehet a problémám?

Figyelt kérdés

Tehát, én egy 22éves srác vagyok, kiskorom óta sportolok, 7 évig verseny szerűen Judo-ztam, az utóbbi 5 évben rendszeresen járok konditerembe, ennek megfelelően egészségesen is étkezem és mostanra már egy nagydarab, szőrös, viszonylag mogorva tekintetű srác lettem akit sokan megnéznek az utcán is, szóval kinézetemre nem lehet panaszom, viszont a belső tulajdonságaim pont ezeknek az ellentettje...

Ha nézek egy filmet vagy videót, amiben szomorú vagy megható jelenet van elsírom rajta magam (nem szó szerint bőgök csak folyik a könnyem), ugyan ez van ha pl. csalódás ér egy lány miatt, csak beteszek valami zenét és elkezd folyni a könnyem, az utcán ha egy több tagból álló kötekedős kinézetű társaság mellett megyek el nem merek rájuk nézni, nehogy belém kössenek, lányok terén is kicsit vissza húzódó vagyok és ez nagyon zavar engem, mert kinézetem alapján nem ezt gondolná az ember.

Szerintem pont ez miatt csesztem el most is egy lánnyal a dolgot, megismert és rájött, hogy nem vagyok az az agresszív, határozott srác, mint a többi hasonló kinézetű és ez nagyon zavar engem.

Mit tudnék ez ellen tenni? Alacsony lehet a tesztoszteron szintem? (Bár akkor valószínűleg nem lennék ilyen szőrös sem). Nincs olyan készítmény, aminek hatására megjönne az önbizalmam? Próbáltam már tesztoszteron fokozót (Brutal Anadrol), de nem éreztem változást.

Vagy fogadjam el, hogy ilyen vagyok és nem lehet ez ellen tenni semmit?

Esetleg más is van hasonló helyzetben, mint én?


2012. jún. 12. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne magad akard megváltoztatni, találj olyan lányt, aki így szeret és kiegészít téged. A tesztoszteron szerintem tuti nem problémád, és ilyen mindenféle szereket szedni nagyon nagy hülyeség.
2012. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan mama kedvence voltál, már kiskorodban is. Ha az óvodában, vagy az általánosban valamiért meg kellett volna küzdened valamiért, akkor most nem tojnál be, ha egy-két hozzád hasonló melákkal találkoznál. Járj mennél többet emberek közé, és ne bujj el. Amit arsz, annak semmi köze a tesztoszteronhoz. Az oroszlánok között is van beszaribb...
2012. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak a lányok miatt zavar a dolog, hanem magam miatt is. Egyszerűen jó lenne, ha lenne egy kis magabiztosságom és kevésbé lennék ilyen érzelgős. Ha pl. egy sovány, 60kg-os srác lennék, akkor még megérteném, de így nagyon dühítő és jó lenne, ha lehetne ez ellen tenni valamit.
2012. jún. 12. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek lelki dolgok és semmi közük nincs a tesztoszteronhoz.
2012. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!