Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha gyúrás mellé szedek anyagot...

Ha gyúrás mellé szedek anyagot az befolyásolja a péniszem bármilyen formában?

Figyelt kérdés
Szóval most dextrózt (szénhidrát) meg Power Proteint (fehérje, néhány vitamin) szedek és ezektől kialakulhat bármiféle betegség? Impotencia vagy bármi hasonló?
2012. júl. 7. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
nem. Párom is szedte, nyugi nem folyásolja be, viszont ha ilyet szedsz, akkor folyamatosan sportolnod kell, mert ha abba hagyod akkor leereszkedsz mint egy lufi és csúnya leszel!
2012. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Ajánlom olvasd el:A Sárga Kapszula - Drugs Bunny

Vagy akármilyen alapismeretekről szóló cikket/könyvet stb...

2012. júl. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ááá össze megy. :) Na jó csak vicceltem nem tudom.

Sose szednék semmilyen + anyagot.

2012. júl. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te olyan dolgokat szedsz,amiről fogalmad sincs mi is az? Amúgy ne szarj be,az csak kaja.De ha elfogadsz egy jó tanácsot: mielőtt nekiállsz szedni valamit,mindig tudakold meg mi van benne és,hogy miért szeded.
2012. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jah és ha nem sportolsz mellé, akkor nagyon meghizol tőle.
2012. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Yuri Boyka: Tudom mi van benne, de azt nem tudtam, hogy ezek közül valamelyiknel van e ilyen ”mellékhatása”.
2012. júl. 9. 01:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem én,nem leszólásból mondom,csak tanácsként.A fehérje,szénhidrát elengedhetetlen a testednek,azért kell kiegészítő formában szedni,mert vagy gyorsabban felszívódik,mint a szilárd kaja,vagy egyéb ok miatt.Szóval csak tápanyag,ugyanúgy megennéd.Sokkal nagyobb para a párizsi. :)
2012. júl. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd ki az orvosod véleményét, hogy szedheted e.
2012. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!