Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet természetes módon...

Lehet természetes módon növelni a pénisz méretét? Hülye válaszokat nem kérek

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 21:48
 1/7 AvernusTriad válasza:
2012. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hány centist akarsz?
2012. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hát nemtom..esetleg valami olyan dologgal ami tartósan növeli az ereket..de sztem természetesen nem nagyon lehet
2012. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Én csak a természetes mellnövelésben vagyok jártas, meg a nem természetessel is. :D


Chi-kung masszázs leírja a multiorgazmusos férfi című könyvben.

2012. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mind átverés csak rosszabb lehet.
2012. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos életkorig úgyis nő magától.
2012. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Természetes módszerrel picit lehet (optikailag) "növelni" pl. szőrtelenítéssel. A hirdetésekben szereplő, különféle "húzogasd jobbról-balra, fel-le és tekerd ilyen olyan irányba" módszerek sikerességéről még nem hallottam/tapasztaltam hiteles beszámolót. Amúgy, szerintem ne agyalj ilyeneken. Lassan úgyis jön egy lány, aki 100%-ig meggyőz, hogy TE ÍGY VAGY TÖKÉLETES! És ezzel az esetleges önbizalom hiányod is elmúlik majd! :) 30/N
2012. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!