Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ahhoz, hogy mi is hamarabb...

Ahhoz, hogy mi is hamarabb kezdjünk el érésnek indulni milyen viselkedést kell mutatnunk, milyen viselkedést kell elhagynunk?

Figyelt kérdés
A lányok fejlődésének korán bekövetkezése motivált engem e kérdés feltételekor.

2012. júl. 11. 13:33
 1/3 anonim válasza:

Hát először is szerintem ez az oltogatás a leginkább gyerekes viselkedés. Lehet viccelődni és sok mindent de hogy valakinek elkezdenek pofázni (oltogatni) én azt nem bírom és jól pofán rúgnám az ilyen embert.Másrészt pedig ha valami nem tetszik vagy gondod van nem oda szólni hogy hé te csicska hagyd abba vagy hasonló szépen megkéred hogy fejezze be mert zavar téged. Én is csak 15 éves vagyok és azt nem tudom te mennyi de szerintem ezeket a tulajdonságokat igazán el lehet hagyni. A barátokkal és persze nem barátokkal is udvariasan kell bánni. Meghallgatni ha gondja van nem belevágni a szavába és viszont várni az udvariasságot persze ha valaki beléd köt azt jól arcon kell csépelni. :D

Ez persze saját vélemény de ez az ember alap viselkedésén is múlik és ha nem olyan típus vagy úgyis tapló leszel amíg nem érsz meg.A legnagyobb gond az amikor még a 20 éves kölök is bunkón viselkedik.

2012. júl. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én 36 évesen is szeretek oltogatni, dehát én bunkó vagyok :D

meg örök gyerek :D


ahhoz hogy érésnek indulj, nem tudsz tenni semmit, a gének döntik el

esetleg nyomhatsz magadba egy kis tesztoszteront, ha 9 éves vagy és serdülni akarsz, de ezt úgysem engedik sem a szüleid sem az orvosok


semmilyen viselkedést nem kell elhagynod


illetve de

éretlen ökörködés


állandón ugrálás, mozgás


nézd meg mit csinálnak a felnőttek

ülnek egész nap, növesztik a hasukat, emelgetik a söröskorsót, látod őket ugrálni, rohangálni? nem


ennyire vágyod ezt a létformát?

2012. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ej egyes, ha tudnád, hogy a huszonévesek mekkora parasztok


magukat már komolya felnőttnek hiszik, mindenki más hülye, a kicsik pisisek, az idősebbek vén szarosok

2012. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!