Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megrepedt a fitymafékem, mi a...

Megrepedt a fitymafékem, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap este orál közben megrepedt a fitymafékem, de ez csak később derült ki, mert nem fájt, nem éreztem semmi rosszat. Körübelül egy percig szexeltünk is mielőtt gumit húztam, sötét volt, ezért nem is sejtettem a dolgot. Egy nagyon picit vérzik még most is, de csak alig, és nem szakadt el teljesen. Viszont ilyenkor érdemes elmenni doktorhoz, vagy elég, ha bepanthennel kenem, és megvárom míg begyógyul? Abból lehet baj, hogy így ilyen körülmény mellett, gumi nélkül szexeltünk?

2012. júl. 14. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meggyogyul magatol ha tisztan tartod, de a helyedben dokihoz mennek vele es muttetnem, hogy megegyszer ne szakadjon el.


"Abból lehet baj, hogy így ilyen körülmény mellett, gumi nélkül szexeltünk?"


A szokasos: STD-t adhattal/kaphattal, meg ha lannyal szexeltel, felcsinalhattad.

2012. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a barátnöm szájrátétellel gyógyítja.
2012. júl. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14:15 Köszi! Hétfőn elmegyek vele akkor, aztán megnézetem. Nem tudunk róla, hogy akármelyikőnknek lenne bármi baja is.
2012. júl. 14. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
doki.
2012. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gumi nélkül szexeltél, akkor egy nagy marha vagy, már bocs! Akármit elkaphatsz így, főleg, hogy vérzik a féked! A vér útján nagyon jól terjed a HIV-vírus, emellett a testnedvekkel a Hepatitis, testi érintkezéssel a HPV, és a herpesz,... stb. A szifiliszről meg a gonorrheáról meg jobb nem is beszélni! Az a minimum, hogy ezek után orvoshoz fordulsz, 6-8 hét múlva meg elmész anoním HIV-szűrésre! Ha jót akarsz magadnak. Vili?
2012. júl. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!