Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Le borotváljam?

Le borotváljam?

Figyelt kérdés
a mai lányok mit szeretnek inkább ha le van borotválva??

2012. júl. 14. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
a hajad?
2012. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem tudom, pontosan melyik testrészedről van szó, de nekem jobban tetszik ha egy pasi semmit sem borotvál magán.

A plázacicák nem tudom, mit gondolnak, én speciel nem vagyok az.

2012. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, ha szőrös, de azt, amikor már olyan hosszú, hogy fogselymezni lehetne, az már a nagyon ne kategória.
2012. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan egy csupasz férfi. Egy férfi az legyen szőrös.
2012. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a csupasz pasikat, nekem tetszik ha van egy kis szőr, persze a túl sok és hosszú bozontos szőr mellkason és háton, az már számomra riasztó.
2012. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a csupasz pasikat :)
2012. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez nem így működik, valamelyik csaj szereti ha le van borotválva valamelyik meg nem... mindenesetre szerintem borotváld, mert ha összejössz egy olyannal aki szereti akkor jobb a pattanásos viszketős bőrirritációs részhez már előtte hozzászoktatni a bőrödet...
2012. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyénfüggő, majd a barátnődet megkérdezed, és ő megmondja, neki milyen típus jön be. Gondolom, nem a hajadra céloztál, hanem a hónalj- és fanszőrzetre. Ha még nincs barátnőd és nem élsz nemi életet, akkor - ahogy kényelmes. Gondolom nem tervezed mutogatni magad, hogy úgy szedj fel csajokat. Nem szoktam állást foglalni ez ügyben, annyira eltérőek az egyéni vélemények, de annyit megjegyzek, hogy most, nyár közepén pl. a borotvált hónalj sokkal higiénikusabb tud lenni.
2012. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne borotváld le,ha zavar és túl dús a szőrzeted akkor inkább vágd rövidre,valami formára.A csupasz pasik már nem jönnek be sokaknak.Az meg eleve elég nagy baj,ha egy csaj akkar majd teljesen irányítani,akkor semmi egyéniséged nem lesz ha a végén minden úgy lesz ahogy ő akarja,ezt úgy értem,ismeretem egy csávót,szóval rendes férfias volt,de igényes,normálisan öltözött,a nője meg metrosexuálist faragott belőle,csak rózsa szín felsőt hordot ami nő szín,mindent ahogy a nője elképzel az úgy van,na ez gáz.Csupasz ketyeró lett belőle.
2012. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2012. aug. 7. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!