Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar? Kudarc?...

Merevedési zavar? Kudarc? Teljesítménykényszer? Nem tudom, segítséget várok az alábbi kérdésre aki tud segítsen Olyan fajta szexuális problémával küzdök 28 évesen ami megpecsételi a mindennapokat, Szakemberek jelentkezését is várom.

Figyelt kérdés
Potencia zavarral küzdök ami úgy mutatkozik meg nálam, hogy ha szexre kerül a sor akkor egyszerűen megszűnik a merevedés és annyiban marad a dolog (egyéb esetekben nincs probléma egyáltalán ezért is nem értem, valószínűleg már annyira rá stresszeltem a dolgokra, hogy már a második párkapcsolatom is ennek köszönhetően ment tönkre, úgy gondolom. Nem értem hol a baj? Soha nem féltem a szextől mindig is kívántam, de egyszerűen nem tudom túltenni azon magam, hogy kudarcot vallottam valaha és mikor már ott lenne a dolog egyszerűen bekattan ez és máris elindul a lankadás, nem merek új kapcsolatba bonyolódni, mert egyből ez jár a fejemben. Segítséget várok!

2012. júl. 15. 17:45
1 2
 1/18 tetro ***** válasza:
100%
Csak is úgy tudsz rajta túl jutni, ha elengeded a kudarcokat. Ami szerintem megközelítés kérdése. Ha tudod, hogy szeret az akivel együtt vagy, akkor semmi nem történik ha épp nem megy. De nem koncentrálhatsz erre. Próbálj meg a párodra figyelni, próbálj meg a vágyadat elengedni, és akkor nem fogsz leblokkolni.
2012. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad lehet, próbáltam is és úgy kétszer össze is jött teljesen jó volt, csak sajna nagyon friss volt a kapcsolatunk azzal a lánnyal és bár ez az ő szájából hangzott, hogy nem akar még egy problémát magának így annyiba maradt a dolog én meg azóta nem mertem új kapcsolatba bonyolódni ebből kifolyólag!!!
2012. júl. 15. 19:40
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ismerem. Nekme is voltak ilyen időszakaim. Az tartotta bennem a lelket, hogy voltak napok, amikor simán pózokat is váltottunk és simán végig állt. Máskor meg összeesett.


de amikor azon tipródsz hogy jaj, nem fog felállni, jaj össze fog esni, jaj túl korán megyek, hű basszus nem fogok elmenni,, így tényleg mindig le is fogsz konyulni


szal nem testi bajod van hanem pszichés


mit tudsz csinálni: ne érdekeljen, hogy nem mész el, hogy enm áll fel, élvezd a dolgot, van jekezed, ynelved, a partnered is legyen türelmes, a klasszikus közösülésen kivül még rengeteg dolgot lehet csinálni amivel örömöt tudsz okozni


ami még segít, az a síkosítás, sok nyál, vagy sikosító, akkor a nem teljesen kemény péniszed is becsusszan


nem tudom gumiban szoktaál e szeretkezni, esetleg próbálj ki másik tipust, soxor szinte semmit nem érezni gumiban, pl. lifestyle intensity


szal ez nem vmi sverseny, az a lényeg hogy élvezzétek a közös együttléteket

2012. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"nem akar még egy problémát magának"


na itt is van. ergo nem akar magának olyat aki nem úgy működik mint a gép, ergo téged semmibe vesz

ilyen partner nem is fog segíteni neked ebben a problémádban


keress olyat aki szeret téged

2012. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

hm... alig gépelek hibásan, bocsánat

remélem el lehet olvasni


a lifestyle amit írtam az meg k*rvajó, próbáld ki (ez meg lemaradt)

2012. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet! Remélem összejönnek a dolgok, mert így annyira nem egyszerű az életem ezzel együtt ! :( Egyébként nem óvszerben csináltuk, óvszerben nem is szeretném pluszban idegesít! Igazából ez neki is egy csalódást okozott vagyis ő úgy fogta fel csak ő így oldotta meg és tovább lépet ebből az ügyből, szóval nem tudom, valószínű ha fontos lettem volna neki akkor még most is velem lenne és együt oldottuk meg a dolgokat!
2012. júl. 17. 04:49
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez igy van
2012. júl. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Jana501 ne add fel, próbálj meg szépen lépésenként haladni. A barátommal(párommal) mi is hasonló helyzetben vagyunk, 3 hónapja élünk együtt és az első időkben mikor szexre került a sor rögtön lelankadt. De szépen lassan lépésről lépésre eljutottunk már odáig, hogy behatolás után már kis ideig ugyan de fenmarad a merevedése. Elősször próbáljátok meg egymást csak kézzel kényeztetni, kielégíteni majd szájjal, kézzel és szájjal, majd szépen helyre fog állni minden hidd el!

De a legfontosabb, hogy olyan nőt találj aki szeret és nem siettet, nem kritizál és nem veszi rossz néven ha nem megy elsőre vagy másodikra a dolog, aki kitart melletted és türelmesen segít!

2012. júl. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, sokat segít!!! :)
2012. júl. 28. 15:44
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Helló, női válasz érkezik:)

A párom, akivel mostanában jöttünk össze szintén nagyon aggódott a problémája miatt. Nem tudtam miért nem akar velem lefeküdni és majdnem hagytam, pedig nagyon tetszett (tetszik)Aztán sor került az első alkalomra és megértettem, hopgy milyen nehéz lehet neki. Ki kéne kapcsolnia az agyát és abból a kudarcélményt kiírtani.

Nagyon hamar alábbhagyott ez a probléma, mert bízik bennem, érzi, hogy szeretem és tudom, hogy ő is szeret.

Még valami: hihetetlen ügyes a keze, a nyelve, érzéki az egész ember, meg ahogy hozzám ér...nem érdekel, hogy több idő kell a fix álláshoz, az az idő egymás kényesztetésével telik és nagyon jó!! A legtöbb nő arra panaszkodik, hogy a férfi dirr-durr megdugja- hát a páromnál ez nincs, és én is jól érzem vele magam. Remélem lelket öntöttünk beléd:)

Sok sikert! Bízz magadban!

2012. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!