Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar? Kudarc?...

Merevedési zavar? Kudarc? Teljesítménykényszer? Nem tudom, segítséget várok az alábbi kérdésre aki tud segítsen Olyan fajta szexuális problémával küzdök 28 évesen ami megpecsételi a mindennapokat, Szakemberek jelentkezését is várom.

Figyelt kérdés
Potencia zavarral küzdök ami úgy mutatkozik meg nálam, hogy ha szexre kerül a sor akkor egyszerűen megszűnik a merevedés és annyiban marad a dolog (egyéb esetekben nincs probléma egyáltalán ezért is nem értem, valószínűleg már annyira rá stresszeltem a dolgokra, hogy már a második párkapcsolatom is ennek köszönhetően ment tönkre, úgy gondolom. Nem értem hol a baj? Soha nem féltem a szextől mindig is kívántam, de egyszerűen nem tudom túltenni azon magam, hogy kudarcot vallottam valaha és mikor már ott lenne a dolog egyszerűen bekattan ez és máris elindul a lankadás, nem merek új kapcsolatba bonyolódni, mert egyből ez jár a fejemben. Segítséget várok!

2012. júl. 15. 17:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! jól esett! :)
2012. aug. 14. 12:42
 12/18 anonim válasza:
100%

Szia! Sziasztok! Szinte kísértetiesen hasonló a problémám. Annyival jutottam előrébb, hogy voltam urológusnál, andrológusnál, természetgyógyásznál, szedtem receptre kiírt potencianövelőket, ettem gyógynövényeket, végigcsináltam hosszú és drága kúrákat, eredmény nuku. A barátnőm igen türelmesnek volt mondható, hiszen közel egy évig végtelen türelemmel, minden nemű segítséget megadva amiket itt mások írtak, és egyebeket is. Egy igaz! Nyelv és ujjak! Most egyéb természetes alapú készítmények felé fordulok, csak előbb új csaj kell... meg egy agytúrkász. Sajnos biztos nem kerülhetem el.

Tudom, ez nem válasz a Te bajodra, de tudhatod, nem vagy egyedül!

2012. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 LidoKain ***** válasza:
Próbáljad ki a prostayol nevű tökmagolajat, nekem az marha jól bevált! eljártam edzeni rendszeresen konditerembe, az egyébként is növeli a hormonszintet a szervezetben, plusz szedtem mellé ezt a prosztata kímélő bogyót nem volt semmi gondom a cerkával! előtte is és utána is éreztem gondokat, de amíg ezt a kettőt kombináltam semmi baj nem volt! :)
2012. aug. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Minden merevedés zavar oka idegrendszerben keresendő. Én csak szexológust tudok ajánlani


Szexológus válaszol - Vital.hu

www.vital.hu/dr_vizi_janos - Tárolt változatSzakterületem: szexológia, klinikai pszichiátria, pszichofarmakológia, epidemiológia. Magánpraxisomban a szorongásos és kedélybetegségek, alvászavarok ...

2012. okt. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
hogy vagy, van valami változás?
2013. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Sajnos nekem is ilyen jellegű problémáim vannak. Meglepő módon a pszihológus sokat segít, pedig nem igazán bíztam benne. Még nem éártünk a végére a kezelésnek, de haladunk vele. Szervi baj nincsen, de a potencia növelők nekem nem segítettek. Amikor "sokkolom" magam, akkor a jóisten nem állítja fel :(

Sokan írtátok, hogy olyan társat kell keresni aki ezt tolerálja. Szerintem ez az egyik legnehezebb. Ebből a szempontból sajnos nekem nem volt szerencsém ami még több kudarc élménnyel gazdagított, na de nem baj nem adom fel, mindig csak pozitívan előre.

2013. febr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nekem olyasmi problémám van, h szex legelején izgulok minden egyes nőnél és alkalomnál, nem értem mért.. úgy ver a szívem, olyan mikor van egy vizsga, életem során elég izgulós voltam minden vizsgánál, és akkor nem h feláll a farok, hanem összemegy, heves szívverés, bepánikolás szerű... és nem áll fel rögtön mikor belekezdünk smárolás stb.. Pl. elkezdi orálisan csinálni a csaj mikor full pettyüdt, feláll és úgy marad és mehet menet.. nekem ha feláll már nincs gond nem megy össze... elején ráparálok de akkor is kellemetlen nem tudok mit csinálni ezzel..:(
2014. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Urológia? Idegorvos? Pszichiáter? Ezek még nem jutottak eszedbe? Ez egy trauma miatt kialakult dolog. A traumát kell feldolgozni, és ebben pszichiáter tud segíteni, ha nem szervi dolog, ami meg az urológiára tartozna. Nem a problémán kell nyavalyogni, hanem megkeresni , az okot. Mint ahogy fogfájásra nem a fájdalomcsillapítót kapkodom be, hanem elmegyek fogászhoz
2014. nov. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!