Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen gyakorlatokkal lehetne...

Milyen gyakorlatokkal lehetne jol kidolgozni a mellizmot és a hasizmot meg bicepsz, tricepszet amiket itthon is meglehet csinálni? És mennyi ideig kéne csinálni? Mennyi idő után látszódna meg? És naponta mennyit kéne ennem?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 00:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]



Valami ilyesmire gondoltam

2012. júl. 19. 01:10
 2/11 anonim ***** válasza:

egyrészt nem jön be a linked. Másrészt a címe egy pillanatra látszik, hogy vinnyt akartad belinkelni a jersey shoreból.

1, nála izmosabbat, aki nem egy akkora gyík nem találtál? Mondjuk a Helyzetet?

2, ezt elméletileg végigkövethetted az első évadtól az ötödikig. Meg azt is, hogy hogyan. KSZM. Nézd meg, hogy az egyes évadokat mikor forgatták, és az alapján számold ki, hogy vinny hány éve jár kondiba. Amúgy olyan 3-4 lehet, mert a Hills 6. évaddal párhuzamosan ment a Jersey Shore 3. Hozzátartozik a dologhoz, hogy pl vinny nyilvánvalóan nem figyelt a kajára. Legalábbis amennyire a családját ismerjük. Szemben ronnal, aki állandóan issza a proteinshake-et.

3. Szerintem ha vinnynél mindenki gyorsabban gyarapodna, mert amilyen kis hülye csatlós, szerintem az első másfél évben nem akart súlyt emelgetni azzal, hogy az túl durva hozzá, inkább balettezett. Egyébként ha megnézed az izmait, akkor láthatod, hogy se nem nagyok se nem szálkásak. Tehát lehet hogy van neki mégis, de a zsír eltakarja. Az is lehet, hogy ennyire rosszak az adottságai.

amúgy olvasgasd a bodybuilder.hu-t, ahol körbejárják a hogyan gyúrjunk kérdéskört. Az otthoni edzésről annyit, hogy összeszedhetsz gyakorlatokat nem is olyan nehezen, ha más megtanultad, hogy milyen szisztéma szerint kell felépítened az edzésedet, de állandó probléma lesz, hogy hogyan nehezítsd őket, ha elértél velük egy szintre. Az előnye viszont hogy olcsó és nem vesz körül egy csomó f*szméregető ősbunkó.

2012. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
javítás: a jersey shore 2 mert párhuzamosan a hills 6. évaddal
2012. júl. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

azért azt itsztázzuk le, hogy te ezt a gyökeret akarod elérni


[link]


amikor itt van pl a Helyzet


[link]


Pauly


[link]


meg Ronnie


[link]


De még a mellékszereplők is jobban néznek ki, mint vinny


az Egység


[link]


Roger:


[link]

2012. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor például a hejzethez hasonló izmot mennyi idő után tudnék elérni?
2012. júl. 20. 15:37
 6/11 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ. A genetikádtól, hogy mennyire teszed fontos kérdéssé, hogy mennyire vagy "tanulékony", szóval hogy hamar rájössz-e, hogy mit hogyan, mennyire vagy hatékony, tulajdonképpen az életkorodtól is valamennyire. Szerintem ő legalább 7-8 éve biztos csinálja.
2012. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem egyrészt a saját izmaidat akard kidolgozni, ami valószínűleg nem úgy fog kinézni, mint bárki másé. Iktasd be a dolgot a napi rutinodba (edzés, kaja), akár egyszerre, akár fokozatosan, és amikor megtanultál haladni a feladattal, akkor adj magadnak mondjuk 1 év időt, amikor nem gondolkozol azon, hogy ennek van-e értelme, meg mi lesz ekkor meg akkor, hanem készítesz magadról egy képet az elején és a végén. Majd összehasonlítod, és ez alapján eldöntöd (hozzávéve például azt, hogy milyen érzés volt ezt csinálni), hogy volt-e értelme vagy sem. Én azért választanám az egy évet periódusnak, mert egy év alatt szervezeted átéli az összes évszakváltásból meg ilyenekből fakadó biológiai átállásokat, és egy év után kb ugyanabban a fázisban leszel. Közben persze méricskélheted magadat, meg fotózgathatod is, hogy lássad, hogy egyáltalán haladsz-e, csak mondjuk egy két három hónapos eredménytől nem érdemes kétségbe esni. Ez a dolog nem lineárisan működik. Az elején a testednek még fel kell ébrednie, meg hozzá kell szoknia az új terheléshez. Meg pl új hajszálereket kell képeznie a hirtelen jobban használatba vett izomzat ellátására. Egyszer-kétszer azért érdemes megkérdezni valami szakavatottól, aki lát is, hogy mennyi a reális ennyi vagy annyi időkereten belül. (állítólag érdemes fix időponthoz kötött kis célokat megfogalmazni, mint "ledobok 5 kilót x idő alatt" és társai, de én ezt nem használom)

Egyébként ha jól értem te jobb pasi akarsz lenni, hogy népszerűbb és vonzóbb legyél. Ez a két dolog nem teljesen függ össze, csak részben, de például ezzel építheted az önbecsülésedet. És olyat még nem láttam, hogy valaki elkezdett volna gyúrni, és utána rosszabb pasi lett volna, tehát ha ezt csinálod, akkor olyan nagyon azért nem nyúlhatsz mellé a céljaid szempontjából. Az viszont lehet hogy nem fogod élvezni. Egy csomóan nem élvezik, de az eredmény látványos, és ez azért tud motiválni. A görcsösségedet oldanod kellene, mert akadályozni fog. "Adj esélyt az embereknek, hogy jófejek legyenek veled" Ha esetleg középiskolás vagy, és az ottani hierarchián stresszelsz, akkor csak mondom, hogy a középiskola egy igazi nyomiság, és a világban sehol nincs olyan közvetlen kíméletlen modor, mint egy középiskolában. Ezt már akkor is megtapasztalhatod, ha olyan helyekre kezdesz járni, ahol más korcsoportok is vannak.

2012. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egyébként szóljon már hozzá egy-két nálam nagyobb gyúrós is.
2012. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Most fogok menni nyolcadikba.Amyúgy 185 cm vagyok és 65kg. 1 héten hányszor edzek ha ugyan azokat az ételeket akarom enni mint most csak kissebb adagokban?
2012. júl. 20. 20:28
 10/11 anonim ***** válasza:
az attól függ, hogy mit eszel. Az izomépítés plusz fehérjebevételt igényel. De különben ha még 14 sem vagy, akkor hogyan várod magadtól, hogy úgy nézzél ki, mint egy 24 éves ember? 14 és 18 éves korod között sokat fogsz változni. Ilyen korban még nem nagyon szabad súlyzózni, mert még fejlődésben van a csontozatod. Saját testsúlyos gyakorlatokat kell végezni. Például fekvőtámaszt Fogalmam sincs hogy hetente hányszor. Ezeket a recepteket kifejlett emberpéldányokra írják. Egyébként te ezek szerint vékony vagy. Nem is biztos, hogy ebből nagyméretű izmot lehet építeni. Inkább szálkásat. Mindenesetre a fekvőtámaszt csinálhatod szélesebb támasszal, mert a magas vékony emberek mellizma hajlamos lemaradni, amiatt, hogy a fekvőtámaszt megoldják karból.
2012. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!