Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha krónikus mellékhere gyullad...

Ha krónikus mellékhere gyulladásom van és a felírt antibiotikummal+hideg vizes borogatással sem múlik el a probléma akkor mi a teendő a továbbiakban?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és a doki azt mondta nem javasolja a műtétet mondván hogy úgy se sokat javulna a dolog.

2012. júl. 23. 18:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Wow mennyi válasz érkezett aztak×rva xD
2012. júl. 25. 12:42
 2/3 anonim válasza:
szia mi lett a mellék here gyulladásoddal helyre jött ?
2014. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ffmdsv válasza:

Sajnos nekem is volt benne részem, leírom a tapasztalataimat:

Amennyiben antibiotikummal amit az orvosod felírt kiirtottad a gyulladást okozó bacikat pl: chlamydia stb. utánna vagy közben is gyulladáscsökkentőket kell szedni, nekem az ibuprofen tartalmú gyógyszer vált be, persze be kell tartani a bevehető napi mennyiséget! Nem szabad nagyon megerőltető dolgokat csinálnod, érdemes olyan alsógatyát felvenned ami tartja a heréidet. Fekvésnél törölközővel vagy valamivel alá polcolod a zsibbadó herédet, csak annyira kell alárakni valamit hogy érezd hogy megkönnyebbül, véletlen se nyomja stb! hidegvizes borogatás vagy jégzselével hűtés kevés ideig mind segíthet. Reggelente éhgyomorra ittam egy evőkanál tökmag olajat, nekem talán az is segített.

Ez egy nagyon makacs és szemét gyulladás, rohadt lassan tűnik el, rossz ülni is meg feküdni is vele mert állandóan zsibbad a here. Külföldi oldalon olvastam hogy akár hónapokig, évekig is elhúzódhat, ha nem foglalkozol vele magától nem fog eltűnni. Rosszabb esetben műteni kell.

2014. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!