Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon fitymaszűkületem van,...

Vajon fitymaszűkületem van, vagy csak rövid fék?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés van, de úgy érzem mind-mind egyedi ezért bátorkodtam én is írni egyet. Tehát a fitymám alap állapotban simán a makk mögé megy és ki is simul, ha feláll, akkor hátra tudom húzni fájdalom nélkül de nem simul ki teljesen csak félig. A makkomat húzza hátra, tehát az biztos, hogy rövid fékem van. Szexuális életet 4-5 éve élek, gumival nem zavart soha ez az állapot, anélkül vagy orálisan viszont voltak fájdalmaim sajnos, sőt egyszer megrepedt a fékem is.

Lehetséges, hogy a rövid fék miatt nem simul ki a fityma (vagy nem is feltétlen kell neki teljesen simának lennie?), vagy a kettő független dolog, és a fitymám is szűk ilyen esetben? Válaszotokat és segítségeteket előre is nagyon köszönöm!


2012. júl. 30. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
picit rovid feked ha nagy gond lenne mar elszakadt volna
2012. júl. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos volt, hogy már megrepedt és kivérzett, de nem lett utána sem jobb. És az nem baj, hogy a fityma nem simul ki a makk mögött álló helyzetben teljesen?
2012. júl. 31. 06:34
 3/12 anonim ***** válasza:

Hali!


Sztem nem vagy tisztában az irányokkal! A makkodat semmiképp nem húzhatja hátra, mert azt a hasad felé van. Ha ELŐRE (a zacskód felé) bólint a makkod a fityma hátrahúzás-hátrafeszítésekor, akkor nagy vszséggel rövid a féked.


A másik dolog, te tisztában vagy egyáltalán azzal, hogy mi az a fitymaszűkület? Hogy az hogy néz ki? És hogy a két dolog mennyiben egyez7 egymással ill. mennyiben különbözik egymástól? :-o

(Mert én erról nem vagyok meggyőződve.)

Ennek ellenére kimondod, hogy te szerinted mi a diagnózis, ami ucsak zavarossá teszi ezt az "újabb" kérdést, amit teljesen feleslegesen írtál ki a többi mellett, ezért is nem érkezik sok válasz nagy vszséggel.


A korod am. mennyi? (Mert azt megintcsak nem adtad meg...)


Üdv: EE

2012. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves EE! A fitymaszűkülettel nem teljesen vagyok tisztában, mivel inkább a rövid fék felé nézelődtem. Megvallom őszintén nem sok férfi hímvessző képét láttam a neten, nomeg nem is tudom pontosan, hogy most mi a jó, vagy mi a nem. Ezért is írtam ki ezt a kérdést. A fékem rövidségében biztos vagyok, a műtéten túlestem pár hét múlva kiderül, hogy most minden jó-e, de szerintem minden jó lesz. Legalábbis remélem.
2012. aug. 2. 20:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, de előző üzenetemből kimaradt a korom, jelenleg 22 éves vagyok.
2012. aug. 2. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Na ez érdekes.

Azt nem igazán értem, h. valaki hogyan feküd7 kés alá, ha pontosan nincs is tixtában a bajával, csak gyanakszik dolgokra!? A te eseted már a második ilyen a héten, aki biztosat nem tud, ámde műttet. Komolyan mondom,... ez vicc!


_ Na és milyen műtéten estél túl és mikor?


˙

És ha már ennyire nem vagy képben a kettő közti különbséggel,... számos oldalon számos képpel ismertetem, hogy mi is a kettő közt a különbség, és hogyan is le7 megoldani. Azt mják, aki keres az talál, aki meg nem keres az cselekszik, de sokszor meggondolatlanul, és bután.

Remélem, tisztában van a tetted le7séges következményeivel! Mert ez így elsül7 jól is, de ha rosszul akkor annak a következménye le7 akár TKM is...ezt azért tudd! S:-o


A gyengébbek kedvéért íme némi infóanyag, ha már nem vetted a fáradságot, hogy rákeress...:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


˙

Érdemes időnként kicsit oldalra is kinézni, nemcsak mindig előre menni vakon, aztán falnak ütközni fejjel...! Rem. tudod micsinálsz...!


Üdv: EE

2012. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem kés alá feküdtem, hanem annál jobb megoldást választottam, igaz magánban és fizetősen, de úgy vagyok vele, hogy van ennyire fontos ez a dolog. Sok fórumot átnyálaztam, volt amit nem találtam meg itt gyakori kérdéseken, sajnos sok fórum már elég kihalt, illetve éppen csak kérdésekkel van tele. Illetve sokszor van, hogy egy kérdésre több másféle válasz is van, nomeg a legtöbb eset egyedi is.

Úgy gondolom mivel ennyire hátra tudom húzni teljesen fájdalommentesen, így szűkületről nem igazán beszélhetünk:

[link]

Természetesen ki nem simul teljesen, de nagyon nagyon sok helyen írták, hogy az nem annyira gáz, illetve hogy ezt legtöbbször rövid fék okozza.

Arra, hogy rosszul süljön el, szerintem kicsi az esély, Orvost kérdeztem ő is megerősített ebben (Jó persze mi mást mondjon, főleg magánban :) )

Mivel már régóta várok a megoldásra, így úgy döntöttem valamit cselekedni kell ahelyett, hogy csak napokig olvasgatok és gondolkozom. Egyenlőre egyáltalán nem bántam meg. Nem úgy feküdtem kés alá, hogy nem tudtam mi a gond, erről szó sincs, voltak azért előzményei a dolognak.

Köszönöm a segítségedet, privátban is kaptam szerencsére azt is megköszönöm így nyilvánosan is.

2012. aug. 4. 00:03
 8/12 anonim ***** válasza:

"Úgy gondolom mivel ennyire hátra tudom húzni teljesen fájdalommentesen, így szűkületről nem igazán beszélhetünk"

_Hát ez a kérdésfeltevésedből egyáltalán nem derül ki, hiszen a kérdésedet pont amiatt írtad ki, mert nem tudod, hogy ez fitymaszűkület is, vagy csak rövid fék? Ezek szerint tudtad, akkor minek írtál ki még egyet? Ezt baromira nem értem.

"Mivel már régóta várok a megoldásra, így úgy döntöttem valamit cselekedni kell ahelyett, hogy csak napokig olvasgatok és gondolkozom."

_ Igen, de nem észnélkül, csőlátással.

"Nem úgy feküdtem kés alá, hogy nem tudtam mi a gond, erről szó sincs, voltak azért előzményei a dolognak."

_ Ha rébuszokban beszélsz, senki nem fogja érteni, mit gondolsz!? Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

"Köszönöm a segítségedet, privátban is kaptam szerencsére azt is megköszönöm így nyilvánosan is."

_ Nem emlékszem, hogy privátban segítettem volna, viszont te segítséget kértél bár, de csak mentél és mész a magad feje után, ezt a viselkedésed tökéletesen letükrözi. Tartsd csak meg a köszönetedet magadnak! Eszetlenségben nem kívánok asszisztálni SENKINEK.


Üdv: EE

2012. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem ész nélkül csináltam csőlátással. Amit te esztelenségnek nevezel, az jelenleg az a dolog ami rajtam segített. Hiába pocskondiázol dolgokat, attól hogy nem mindenki csak tőled várja a jó megoldást még nem jelent rosszat. Vannak rajtad kívül is olyan emberek akik tudnak segíteni, akár élőben is.

Privátban egyébként nem tőled kaptam segítséget, csak az illető nevét nem szeretném közszemlére tenni, majd ha akarja ír ide is.

Ismeretlenül mindig könnyű a másikban hibákat keresni, ezért is jó az internet anonimitása. A köszönésemet megtartom magamnak akkor, vagyis inkább az olyan embereknek akik szerintem megérdemlik és ötmillió kérdés és kihallgatás helyett valódi választ és tanácsot adtak.

2012. aug. 4. 12:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát a kérdésed kifejtéséből neméppen ez derül ki, amit állítasz. A viselkedésed esztelen, hogy úgy fekszel be beavatkozásra, hogy voltaképpen azt sem tudod, hogy mi micsoda, és a bajod egészen pontosan mi lehet, és tapogatózol. Ha nem tapogatóztál volna, nem írtad volna ki a kérdést. Nem pocskondiáztam dolgokat, ellenben a viselkedésedet, hozzáállásodat és felfogásodat valóban véleményeztem.

Abban is biztos vagyok, hogy rajtam kívül is vannak olyan emberek, akik tudnak segíteni, akár élőben is. Viszont itt is, ha egyértelműbben fogalmaznál, akkor nem kerültünk volna egymással félreértésbe a segítőd kilétét illetően.


"Ismeretlenül mindig könnyű a másikban hibákat keresni,..."

_ Így van. Nem véletlenül magadból indultál ki, amikor ezt megfogalmaztad. Egyetértek veled, nagyonis!


"A köszönésemet megtartom magamnak akkor, vagyis inkább az olyan embereknek akik szerintem megérdemlik és ötmillió kérdés és kihallgatás helyett valódi választ és tanácsot adtak."

_ Ötmilliót biztos nem kérdeztem, de a segélykérő részletes kikérdezését a megbíz6óbb orvosok is rendszerint alkalmazzák 1-1 probléma feltárását illetően. És valódi választ, tanácsot csak úgy le7 adni, hogyha bele tud látni a bevont személy a problémába, ill. át tudja látni azt. Lefogadom, itt is magadból indultál ki, amikor ezt megfogalmaztad velem szemben.


˙

Mindettől függetlenül örülök, hogy bejött az, amibe "belevágtál". Ha xarul sikerült volna, most nem hőbörögnél itt rajtam, hanem nyávognál, mint egy kismacska, hogy a dokibácsi elbaxta a farkadat! ((:-o

Ennyire értékeld csak azt, hogy mások megpróbálnak vigyázni rád, akár én vagyok az, akár bárki más! S:-o


A legjobbakat!

Üdv: EE

2012. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!