Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől változott meg? (lennt)

Mitől változott meg? (lennt)

Figyelt kérdés

Régebben a férfi szóhoz férfi kép is kapcsolódott,akkor mára mért lett/lesz egyre több feminibb kinézetű férfi/fiú és viselkedésűek is?


Mért csinálnak olyan dolgokat amit korábban nők vetettek be szépülés céljából,barnulás,körmök,láb ápolás,vagy akár a ruha színek világa?Az én ismerettségemben nem ez a jellemző,de egyre többet lehet látni,hallani erről és érdekelne vajon mért is van ez a jelenség.Valamit leutánoznak vagy mi,mert engem nem tudnának rávenni női színekre vagy nőkre jellemző szépülést segítő helyek rendszeres látogatására sem.

Előre leszögezném senkivel semmi bajom,vagy előítéletem nincs csak az ok.


2012. aug. 8. 12:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy fontosat még kihagytam régen a férfiaknak a szőrzettel sem volt semmi bajuk,kordában tartották,tudták kezelni,hogyan ne legyen túl sok,hogy nézzen ki jól,most meg ez is van ahol teljesen a nőket jellemző irányba indult meg.Meg mennyire igaz hogy lassan nem lesznek férfiak azért ez túlzás nem?!
2012. aug. 8. 12:36
 2/3 default. válasza:
bár nem a legmegfelelőbb topicba írtál, abszolút egyetértek, a válaszom pedig az, hogy az egész világ kur.vul, műanyagosodik és torzul, így ez is.
2012. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a választ,nem tudtam hova kellene írnod,hol lenne a kérdésemnek a legjobb helye.Szerinted?
2012. aug. 18. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!