Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Péniszemmen egy ponton a...

A Péniszemmen egy ponton a fitymám össze van nőve a makkommal, ez természetes vagy ezzel orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés
19 éves szűz vagyok és olvastam olyanokat, hogy a férfi nemiszerven nem lehet külsőleg megállíptani h szűz vagy nem szűz az illető meg, hogy a férfi nemiszerven semmi nem szakad el és kezdek félni, hogy egy esetleges nemi aktusnál ebből komolyabb probléma adódna.
2012. aug. 8. 21:41
 1/7 anonim válasza:
Rövid a fitymaféked. Az orvos kicsit megmetszi. Ne felj,nem fáj de utána sokkal lazább lesz minden ott lent.
2012. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

alul van, ahol "összeforrt", ott be van metszve a makkodba, és úgy néz ki, mint itt a középső kép?

[link]

Mertha igen, akkor az a fitymafék, és teljesen normális.

2012. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez természetes képződmény.

Csak extrém igénybevételnél szakad el.

Amennyiben a tervezett igénybevételnél is elromlik, érvényes garancia esetén fordulj a gyártóhoz.

Garanciaidő letelte után egy márkaszervízben ajánlatos megcsináltatni.

2012. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
azt frenumnak hívják ha merev állapotban az eredeti iránytól elhajlítja a makkod akkor túl rövid.
2012. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

# 2/4


igen olyan mint a középső képen.


De hogyha ez rövid akkor azzal orvoshoz kell fordulnom?

2012. aug. 9. 05:06
 6/7 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy rövid-e neked. Szerintem a wikipédiára csak nem raknak fel egy beteg hímvesszőt, amikor épp megmutatni akarják, milyen egy hímvessző, tehát szerintem az jó. Ha tényleg nem vagy biztos benne, kérdezd meg az orvost, és ha rövid akkor megmetszi, ahogy az #1-es mondja
2012. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az a fitymaféked,mindenkinek van fitymafékje,ez szabályozza meddig tudod a fitymád a a makkod mögé húzni.
2012. aug. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!