Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tarthatom hátul a...

Hogyan tarthatom hátul a makkon lévő bört a péniszemen? Mert azt olvastam ha hátul hagyom 1-2 éven belül összeszükül a bör én nem kell körülmtélnrm!

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A fityma tulajdonképpen védi a makk vékonyabb bőrét a sérülésektől, amellett nedvesen tartja a makkot, ami kiszáradva sérülékenyebb...


Bizonyos fokig előnyös a körülmetélés, de az utóbbi években többen ellenzik éppen a fentiek miatt!


Ezért aztán sok fórumon azzal foglalkoznak, hogy a körülmetéltek hogyan tudják ELŐRE húzni a bőrt úgy, hogy pár év alatt megint kifejlődhessen egy (megnyújtott bőrből képződött) fityma...


Szóval, jobb, ha hagysz mindent a természetes állapotában, a természet "nem hülye", nem véletlenül fejlődött a makkra egy védőbőr!!!


Inkább fordíts kellő gondot a tisztálkodásra és akkor nem fog gondot okozni a későbbiekben a fitymád. :D

2009. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék műtétet és így szeretném ezt magoldani!
2009. júl. 20. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt tudnod kell, hogy ha kényszeríted a bört a makkod mögé, hpgy ott maradjon, akkor számolnod kell azzal is, hogy napokig nem fogsz tudni nyugodtan aludni, mert minden, amihez a makkod fog érni, irritálni fogja.

Addig míg meg nem szokja.

Pár álmatlan éjszakád azért lesz.

Majd szorítok.

2009. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!