Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fityma szükülés lehet hogy...

A fityma szükülés lehet hogy magától is elmúlik?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor mit fognak csinálni?

2012. aug. 11. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Nekem magától elmúlt, gyakorolni kellett a felhúzását, és eg idő után teljesen normalizálódott,kijött a makk. Most már jobban vissza lehet húzni, mint az átlagost. Az orvos se javasolta a műtétet, pedig majdnem teljesen rá volt nőve.
2012. aug. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Most már jobban vissza lehet húzni, mint az átlagost. Az orvos se javasolta a műtétet, pedig majdnem teljesen rá volt nőve."

Miért az átlagos milyen? Én azt tudtam vagy le lehet húzni vagy nem. Nincs átlagos vagy átlagon felüli!

Rá volt nőve???? Az meg már milyen?

Lehet hogy elmúlik???? Persze, naná az olyan ami magától elmúlik!

Ha nem teszel ellene akkor az csak rosszabb lesz!!

Hány éves vagy? Ha 12-14 között akkor még van esélyed, hogy tornáztatással elmúlik. De ezután már csak orvosi segítséggel!!!!

2012. aug. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8%
Meleg vízben kell kell a fitymádat minden nap hátrahúznod és ha enyhe a szükületed és csak merev állapotban nem tudod teljesen hátrahúzni vagy feszül akkor ez a feszülés majd megszünik,vagy mindig kicsit jobban tudod idővel majd hátrahúzni.
2012. aug. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!