Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez nem vicc, tényleg így van...

Ez nem vicc, tényleg így van és komoly. Nem tudom mit csináljak. Hülye bejegyzéseket kérlek szépen mellőzzétek (? ).

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, olyan 7-8 éves koromtól nem húztam fel a bőrt a péniszemen, mert fityma szűkületem volt és fájt(persze nem beszéltem erről anyuéknak). Ennek ellenére tudok ugyan úgy maszturbálni, teljesen egészséges is vagyok ebből nem szövődtek gondok. De eléggé zavar és mikor megpróbálom teljesen felhúzni akkor nem tudom mert fáj. Van a makk és nem tudom csak kb a három negyedéig felhúzni. Hozzá van nőve a bőr, v mi?Mozgatni a bőrt tudom, csak nem tudom felhúzni. Mit csináljak? Bőr tágító módszer v vmi? Dokihoz kizárt, h elmegyek!

2012. aug. 13. 18:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
pedig ez sajnos doki ebből még baj is lehet higéniai szempontból!
2012. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
ha nem mész dokihoz akkor így jártál...
2012. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Meg szoktam mosni, mert amennyire tudom felhúzom. 8 év alatt semmi gebasz. Miért kéne doki?Mit csinálna velem?
2012. aug. 13. 18:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Isten őrizz, hogy orvoshoz menj, inkább hallgasd meg az itteni dilettánsok jótanácsait, azok sokkal jobban tudják.
2012. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
műteni kell később csak gondod lesz belőle szexuális téren.
2012. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De mégis milyen orvoshoz menjek?Mit mondjak?Szerintem totál beégnék akármelyik dokinál is...-.-"
2012. aug. 13. 18:53
 7/16 anonim válasza:
az orvoslás nem beégés kérdése... urológiára kellene menned ott majd elmondják mi lesz.. ez nem egy ritka eset.
2012. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szóval nem csak én vagyok ennyire hülye?:(S
2012. aug. 13. 18:57
 9/16 anonim válasza:
ettől nem vagy hülye.. csak menj orvoshoz.
2012. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
beülsz egy kád forró vízbe,felállítod,és lehúzod ;)
2012. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!