Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal herém fáj, illetve úgy...

A bal herém fáj, illetve úgy érzem, de mikor megtapogattam akkor a combtőnél a here mellett tapinottam ki valami duzzanatot, ami nem látszik, csak ha tapogattam és megnyomtam akkor éreztem. Valaki járt már hasonlóan?

Figyelt kérdés
Illetve nem is mindig fáj,csak időszakosan jön elő.Augusztus ötödikén kell mennem urológiára,de addig nem tudom mi lesz.Fog-e fájni akkor vagy nem...Szerintetek mi lehet?
2009. júl. 22. 09:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
fontos lenne tudni, pontos mit/mekkorát/hol tapintottál ki. lehet, hogy semmi komoly, de az is lehet, valami súlyosabb. nyomás az orvoshoz!
2009. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen megyek de szabadságolások vannak,sajna ötödikénél előbbre nem tudtak fogadni :(
2009. júl. 22. 10:00
 3/11 anonim ***** válasza:

az amit kitapintottál valeszeg egy nyirokcsomó volt. azt jelzi h gyulladás van vhol a szervezetedben. mivel írtad h fáj a heréd, valszeg vhol arrafele lesz a baj.

az a nyirokcsomó meg majd eltűnik, ha megszűnik a gyulladás.

2009. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az a baj hogy nem tudom hogy a herém fáj-e vagy csak kisugárzik oda a fájdalom...

2009. júl. 22. 12:24
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hererák.
2009. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ha duzzanatot éreztél, akkor duzzadt a nyirokcsomód, ez mindenképp gyulladásra utal.

amúgy egy nyirokcsomó csak nyomásra érzékeny, önmagában nem fáj.

2009. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hereráknak ezek a tünetei?
2009. júl. 22. 15:00
 8/11 anonim ***** válasza:

nem. ezek a hererák tünetei


* kicsiny, borsónyi, tömött, rendszerint fájdalmatlan csomó megjelenése a herében

* a here megnagyobbodása

* a herezacskó kitelítődésének, nehezebbé válásának érzete

* tompa fájdalom az alsó hasban vagy a lágyékban

* hirtelen folyadékfelhalmozódás a herezacskóban

* kényelmetlen, húzó érzés, fájdalom a herezacskóban vagy a herében

2009. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát ezek közül egy sem illik ide...Azon a tompa fájdalmon gondolkodom de a többi nem volt megfigyelhető nálam...

Köszi!

2009. júl. 22. 15:16
 10/11 anonim ***** válasza:
ha kicsit fájdalmas a vizelés is, akkor valszeg heregyulladás.
2009. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!