Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem érzem, ha vizelnem kell....

Nem érzem, ha vizelnem kell. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt volt egy közepesen súlyos balesetem és azóta csak akkor tudom, hogy pisilni kell, amikor már fájdalom jelentkezik, vagyis a pisilési ingert nem is érzem, csak a fájdalmat a hólyagomban. Voltam azóta többször is ultrahangos vizsgálaton, de nem találtak semmi különöset. Együtt lehet vele élni, de az életvitelem megváltozott azóta és nem tudok bármelyik pillanatban kirohanni a wc-re, amikor szükségem van rá. Ebből adódóan minden esendő szünetemben ki kell mennem az illemhelyre, hogy ürítsek, még akkor is ha nem jön semmi. Tartási problémáim nincsenek, sőt nem is olyan kellemetlen amikor már nagyon kell, mert csak a fájdalmat kell elviselnem, a vizelési ingert nem, ami szerintem kellemetlenebb volt annak idején, mint ez. De azért kíváncsi lennék, hogy mitől lehet ez, illetve tapasztalt-e már valaki hasonlót, vagy van esetleg ötlete, mit kezdjek ezzel.

2012. aug. 14. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát én keresnék egy jó urológust a helyedben.


Nekem nyár elején volt elrepedve a húgyhólyagom egy baleset miatt, egy hónapig állandó katéteren át jött a vizeletem, utána volt egy darabig, hogy nem éreztem, ha pisilnem kellett. 2-3 óránként ki kellett mennem eleinte WC-re az orvos tanácsa szerint, de ez elmúlt nekem, visszajött a normális vizelési inger.

2012. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!