Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok edzéstervet írni...

Tudnátok edzéstervet írni amit itthon is meg tudok csinálni? Inkább szálkásítani szeretnék. Ha veszek fegérrjeport és meghagyom az "anya főztjét" akkir is lesz változás? Leginkább hasra és mellre szeretnék edzeni. Bicepsz tricepsz-re meg izmosítani.

Figyelt kérdés

14/f

65kg

180cm



2012. aug. 15. 22:26
 1/1 RedMoon válasza:

Heló . ha nagyon akrsz szálkásodni ahhoz kell 1 olyan súly ami 1 kicsit nehéz ! PL nekem ez 15 KG neked nem tudom mennyi lehet a lényg hogy a kézre amien edzés fajtát ismersz mind használd

1 kezes emelésnél úgy csináld hogy 10 emelés a bal kezedde és a jobbal is mindegy meikkel kezded

de addig ismételd az emelés amég az 1 ik kezeddel már nem birod emelni ha ez megvan akkor hasra vagy lábra kezdhetsz szintén addig hogy én először hasra kezdeném annál is az a lényeg addig nyomd még tudsz mozdulni ha ez megvan pihen 1 kicsit majd a lábadra gyúrsz arra nem tudom mien módszered lehet


a lényeg ezt a folyamatot 1 más után 2 vagy 3 szor megcsinálod ennek a folyamatnak napi 2-szer csináld meg

nem csak szálkásodsz de kicsit erősödsz is a változás nekem 1 hónap alatt majdnem 2 x olyan vastag lett kezem

és a lábam is sokat fejlődött illetve a hasam is


van 1 másik edzés mód de az könyörtelen 1 x próbáltam ki de nem megy túl könyörtelen

arnold schwarzenegger edzés módja addig edz amég össze nem hánnya magát az benne a szar mikor hánysz azért nem csinálom igazság szerin tokáig is tart

2012. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!