Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Huszonévesen kisebb lett az...

Huszonévesen kisebb lett az erekcióm, mert a jobb oldali barlangos testet valami összenyomja, feszíti! MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

Iszonyúan kívánom a szexet és a merevedésem is normális lenne de valami k*szott izom ami a pénisz környékén van görcsöl, feszül vagy nem tudom mi lehet a baj pontosan. Több mint egy éve van meg a tünetem ami egyik napról a másikra alakult ki. A dokik sem tudják mi lehet a baj, de engem szörnyen idegesít mert így pl. max 12 cm a péniszem, holott tudom, hogy ennél nagyobb volt azelőtt.

(vérpénisz)


2012. aug. 17. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ultrahanggal nézték?
2012. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, nézték és (szerencsére) semmit nem találtak. :-S
2012. aug. 17. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hány orvosnál voltál eddig?

több szem többet lát alapon többet fel kellene keresned.

én orvos vagyok, tény, hogy nem találkoztam még ilyennel, de biztosan van rá megoldás.

sokat vagy ideges? görcsös? ilyen "hülye" okai is lehetnek. vagy mint amikor becsípődik egy ideg és az ember nem tud kiegyenesedni.

szerintem fel kellene keresned még 1-2 orvost. hátha tudnak valami újat mondani.

ultrahangon semmi apróságot nem találtak? valami ici-pici kis "bigyót" amit esetleg nagyon figyelembe sem vett az orvos. vagy kézzel végigtapogatott? és ez érdekesen hangzik, de az orvosnál felállt? sokszor jó az, ha a betegnek feláll vizsgálat közben, mert akkor több állapotban is lehet vizsgálni a péniszt.

27N

2012. aug. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már voltam 4 urológusnál és kivizsgáltak neurológiai szempontból is. (főleg a gerincemet)

Próbálok harmonikus, kiegyensúlyozott életet élni - amennyire lehet. Nem hinném hogy az idegesség lenne az oka, mert úgy tapasztalom hogy hangulattól egyáltalán nem függ ráadásul a reggeli merevedéseimkor is kivétel nélkül jelentkezik.

Elvileg semmit nem láttak duplex UH-n. Viszont fekvő helyzetben és nyugalmi állapotban vizsgáltak: pontosan így jelentkeznek legkevésbé a tüneteim.


Nekem nagyon erős a gyanúm hogy valamelyik ágyéki/gáti izmom/inam húzódik, feszül vagy az ischiocavernosus izmom.

Ha sokat mozgom és jó nagy terpeszben nyújtok kicsit jobbnak tűnik, de a régi méretemet már több mint egy éve nem tapasztalom. Helyette érzem hogy valami tényleg enyhén feszíti a péniszem jobb oldalát, de nem tudom hogy pontosan hol és mi. Az a baj, hogy a neten sem találni egy normális és nagyon részletes anatómiai ábrát az adott területről.


Mindent megadnék hogy a régi legyek és ne kelljen kerülnöm a szexet.

2012. aug. 17. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

neten pontos ábra?? ah, hagyjuk inkább

mindig férfi orvosoknál voltál? ők nem említették, hogy jó lenne, ha lenne merevedésed?

figyelj, nem tudom merre laksz, de szerintem az sem lenne utolsó szempont, ha keresnél egy női orvost. hátha ott feláll és úgy is megtudja vizsgálni.

vagy szerintem az ország legjobb ilyen jellegű kezeléseit vizsgálatait itt kaphatod meg:

SOTE :

[link]

n is itt kezdtem dolgozni, bátran ajánlom. szerintem keresd fel őket is.

az a gond, hogy nagyon szeretnék segíteni, de így, hogy nem látom, nem tudom megvizsgálni, nem tudok semmi okosat mondani

2012. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen. Az összes orvos férfi volt. Az egyikük fölvetette egy mesterséges injekciós erekció létrehozását a helyzet tisztázására, de végül az elmaradt.

Hajdú-Biharban élek és itt nem tudok női uro/andrológusról.

Igen. Már voltam a SOTE-n is de megbántam. Egy olyan orvossal találkoztam, akitől sokkal többet vártam, de sajnos hatalmas csalódás lett a vége..


Mindenestre köszönöm hogy foglalkozol velem és segíteni akarsz!


ui. Már készítettem egy pontos leírást is a dologról, mert ezt néhány mondatban leírni sajnos nagyon nehéz. :-SS

2012. aug. 17. 22:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy botox injekció célzottan a rendetlenkedő izomba vajon hatásos lehetne?
2012. aug. 18. 02:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Én küldtem az utolsó privit, bocs most olvastam csak, hogy nem pesti vagy. Hát nem irigyellek, még a nem ritka problémákkal is sokszor csak szerencsétlenkedik az orvosok többsége hát még egy olyannal mint a tiéd.
2012. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gondolhatod: már több mint egy éve böngészem a netet szabadidőmben és 1-2 szer már a dokik is teljesen tévúton jártak. :-S

Ilyenről sajnos nemigen tanultak (valószínűleg még tőlünk nyugatabbra sem: forum.hardflaccid.org) így szerintem eleve csak a kreatív, logikus gondolkodású orvosok játszanak, akik mernek újítani. Csak tudnám, hol találok ilyet, úgy hogy azért az anyagi szempontok sem mellékesek.. :-S

A legjobban az idegesít, hogy ilyen fiatal vagyok és gyak. még élni sem volt lehetőségem..

2012. aug. 18. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!