Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozzak meg?

Borotválkozzak meg?

Figyelt kérdés

most lettem 16 éves,és már egy éve borotválom a bajuszomat.

Kb egy fél éve pedig már teljesen ellepte az arcomat sok hosszú világos szőrszál,ami azért elég könnyen észrevehető.

Szerintetek kezdjek el teljesen borotválkozni,vagy még maradjak csak a bajusznál?



2012. aug. 18. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj fogadjunk olyan kis nyomorék szakmunkás bajuszod nő. Nehogy meghagyd, halál gázul néz ki, főleg 16 évesen, bajusszal. Borzalmas. Borotváld le.
2012. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hallod első a kérdésre válaszolj!

Amúgy szerintem hagyd meg ne borotváld le mert sokakanak jól áll az ilyen pihésebb borosta :)

2012. aug. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 évesen már nem árt, ha az ember borotválkozik.
2012. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hallod második arra válaszoltam. Csomó gimis osztálytásamnak volt ilyen pelyhedző bajusz-kezdeménye, már a többi srác is piszkálja, hogy szedje le, mert undorító ahogy kinéz. Az nem bajusz, hanem kis szőrszálak az ember szája fölött, ehogy nem néz ki. Más az, amikor egy felnőtt érfiembernek ott marad a borosta, de egy 16 éves kamaszfiúról van csak szó. Amúgy meg jótanács az életre, ne ugass be másnak.
2012. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik leborotválod ha meg úgy gondolod jól áll meghagyod még.Nem kell túldimenzionálni,de ha elkezded borotválni fél-egy év és nem puha szőrszálak nőnek hanem erős borosta.
2012. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!