Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most borotváljam vagy ne ott...

Most borotváljam vagy ne ott lent?

Figyelt kérdés
Ezeken a mai lányokon nem lehet kiigazodni:D. Bár sokat hallom, hogy azt szeretik ha borotvált (vagy gyanta), de áá nem tudom, hogy tudja az a srác elviselni, mert k*rvára szúr a borosta. A gyantázáshoz én meg hozzá sem kezdenékxD. Na szoval?

2012. aug. 20. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért? A férfi borostája nem szúr? Na, éppúgy el lehet a nőét is viselni, ahogy a nők viselik el a férfiakét.
2012. aug. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne borotváld. Ez csak divathullám.
2012. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először nyilván kellemetlen, de pár alkalom után már nem is érzed, hogy nő vissza a szőr. Az, hogy divathullám akkora fszság.. Aki borotváltan szereti, az 50 év múlva is le fogja magát borotválni.

Az, hogy nem lehet kiigazodni a lányokon.. Hát soha nem is fogsz. Nem mindegyiknek ugyan olyan az ízlése, valamelyik a csupaszt szereti, valamelyik a trimmeltet, valamelyik a természetest. Pont mint a pasik. Valaki a csupasz puncit szereti, valaki azt, ha fazonra van borotválva, stb..

Megjegyzem szerintem eléggé higiénikus, pláne nyáron ha leborotválod. Ha semmiképp nem akarod borotválni, lehet trimmelni is. (Ollóval vagy géppel rövidre vágod a szőrt.)

2012. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is lekaptam magamnak xd, de utána viszketett meg szúrt szóval elsőre elég szar volt.
2012. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell leborotválni csupaszra,főleg más miatt nem,egy férfi zunyzóba képen röhögnének vagy nem túl szépeket gondolnának rólad.Ha zavar hogy túl sok a szőr,vagy túl hosszú elég ha csak rövidebbre vágod.Egy férfi,srác férfi legyen ne nő,ne utánozza le a nőket már.Ha meg szőrősen szereted akkor meg hagyd úgy a végén meg ha együtt vagy egy csajjal majd megdumáljátok,de azt ne hagyd hogy teljesen úgy formájon téged ahogy ő szereti,nem jó ha valakinek nincs véleménye és csak divat miatt csinál bármit is.
2012. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!