Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korai magömlés ellen mit...

Korai magömlés ellen mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a témában, de valahogy nem akar soha teljesen jó lenni a dolog. Próbáltam lidokainos óvszert, az jó csak néha túl érzéketlen az egész, ami nekem bejön, hogyha este akció van és hamar vége lesz, akkor reggel ébredés után tovább bírom. Nagyon örülnék valami végleges megoldásnak, mert már kb. 3 éve hullámvölgy vagyok ilyen téren, többnyire csak kevés alkohol után megy jól a dolog. Lelki téren rendben vagyok teljesen, 2* barátnőmmel vagyok éppen, ő nem mondja, de tudom, hogy ő is örülne azért, ha legalább 15-20 perces menetek mindig összejönnének, és nem lenne sokszor 1-2 perces az aktus. ( Főleg ha nagyon várjuk mindketten). Ha van biztos ötletetek azt megköszönöm.
2012. aug. 21. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

- Amikor kezded erezni, hogy el fogsz meni, alljatok meg egy kicsit

- aktus elott 1-2 oraval maszturbalj

2012. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, a megállás jó dolog, de ha utána visszahelyezed akkor már ismét csak másodpercek vannak úgy érzi az ember. A maszturbálás tényleg bejön, de ha egész nap a csajoddal vagy akkor problémás 1-2 órával előtte bármit csinálni :)
2012. aug. 21. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
WCre is egyutt jartok?
2012. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, de azt nem tudom előre percre pontosan, mikor fogunk épp szexelni :)
2012. aug. 22. 08:33
 5/5 anonim válasza:
3 év az hosszú idő,... lehet azért nem javultál mert nem jó technikákkal próbálkoztál. Lassan de biztosan. Szex előtti önkielégítés segíthet az adott helyzetekben akár,... azonban csak átmeneti megoldás. :O ha ön kielégítesz, azt lassan csináld, húzd el sokáig. Sajnos ez lassan fog menni, de ha ki tartasz és b.nőd ki tart melletted akkor sikerülhet. Sok sikert..
2012. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!